Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van velem, miért van ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem, miért van ilyen érzésem?

Figyelt kérdés

Nem értem, miért van az, hogy sokszor úgy érzem, de jó lenne ha most lenne barátnőm, már ott tartok, hogy leszólítom majd, megismerkedek az adott leányzóval, azután meg olyan érzésem támad, hogy várjunk csak, miért is foglaljam le magam? miért kellene az,hogy valakivel kapcsolatban legyek....nem értem magam......valami tipp ez-ellen?Mert szeretnék együtt lenni valakivel, de akkor meg jön az idióta érzés.

17/F


2011. márc. 15. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vedd túl komolyan 17 évesen. Ha megismerkedsz valakivel, nem feltétlenül egy örök életre szóló kapcsolatba kezdesz. Próbáld máshonnan közelíteni: ne a "hús vér nőt" lásd csak bent, hanem okozz neki kellemes perceket és meglátod ez belőled is hatást fog kiváltani. Figyelj oda rá és ha olyanok a visszajelzések, úgyis tudni fogod, hogy most le akarod kötni magad :)


Szóval vedd könnyedén, Téged sem fog elkerülni az úthenger :D

2011. márc. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

17 évesen valahogy én is így gondoltam,összejöttem egy sráccal gondoltam tart pár hónapig és majd lesz más,én nem kötöm le magam! De nem pár hónap lett belőle :-) már 5év és eljegyzés,együttélés és nem bánom :-)

Figyelj 17 évesen érdekelnek a csajok ez teljesen normális,össze jösz egy lánnyal aztán tart amíg tart,nem kell 17évesen megházasodni..nyugodtan kezdj bele egy kapcsolatba,ha nem megy és nem szeretnéd bármikor kiléphetsz a kapcsolatból csak légy őszinte :-) És majd lesz más. :-)

2011. márc. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem fog egy életig tartani, csak nem értem magam, mert szeretném, ha együtt lennék valakivel, és minden nagyon jó lenne, de azután jön az érzés, hogy minek is kössem én le magam? nem kell senki még.

Pl....van egy lány a suliba....1 évvel fiatalabb...elterveztem, hogy majd a héten odamegyek hozzá, megismerkedek majd vele, és akár együtt leszek vele....és jött a szokásos érzés, és most nem tudom mit tegyek

2011. márc. 15. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!