Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki számára van valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki számára van valaki?

Figyelt kérdés

El kéne még hinnem ezt 21 évesen egyedül? Nagyon szeretnék egy komolyabb kapcsolatot, de sose jön össze. Az első rövidebb is csak tavaly.

Pedig viszonylag magas vagyok, mások szerint jó humorú, értelmes, kinézetre sztem átlagos. Mégse találtam ezidáig egyetlen lányt se, akinek igazán kellenék.

Szerintetek létezhet valahol és várjak rá, vagy inkább hagyjam a fenébe az egészet? Mindenki számára lehetséges?


2011. márc. 14. 23:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Írtam már neki, de még nem válaszolt. Úgyhogy kérlek. :) Másik fontos, hogy ne legyen túl messze, vagyis Bp. és környéke.
2011. márc. 17. 09:46
 12/12 anonim ***** válasza:
Jaaj, még csak most látom itt is, hogy írtál:D meg a mailt is ugye pár napja vettem észre...:P:D
2011. júl. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!