Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki számára van valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki számára van valaki?

Figyelt kérdés

El kéne még hinnem ezt 21 évesen egyedül? Nagyon szeretnék egy komolyabb kapcsolatot, de sose jön össze. Az első rövidebb is csak tavaly.

Pedig viszonylag magas vagyok, mások szerint jó humorú, értelmes, kinézetre sztem átlagos. Mégse találtam ezidáig egyetlen lányt se, akinek igazán kellenék.

Szerintetek létezhet valahol és várjak rá, vagy inkább hagyjam a fenébe az egészet? Mindenki számára lehetséges?


2011. márc. 14. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
küzdj és bízva bízzál
2011. márc. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ahogy a Jóbarátokban mondja Phoebe: Mindenkinek megvan a maga rákja és a tengerfenéken sétáltok együtt miközben az ollóitokkal összekapaszkodtok... :-))
2011. márc. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is ezen gondolkozok mostanában, hogy egyáltalán érdemes várni? Meg hogy egyáltalán mire várok?:O

Mi van, ha nem vár senki és semmi...?!

Volt egy időszak, amikor rengeteget randiztam...de mindegyik pasival volt valami...

Oké, persze senki sem tökéletes, de az egyik pl jól nézett ki, humoros is volt, de olyan bunkó volt:S meg buta is...:S

Na már most ha nem tudok vele elbeszélgetni semmiről, meg nem érzem azt, hogy tisztel, akkor így hogy szeressem meg?:S SEHOGY...!

Vagy volt egy idősebb pasi (32 éves volt) azt hittem én, a naív kis 20 éves, hogy nem azért akar velem randizni, mert fiatal vagyok, hanem mert tényleg érdeklem...áhh de az egész randin olyan gusztustalanul csorgatta a nyálát:S Úgyhogy nyilván abból sem lett semmi...

Vagy ott van egy harmadik eset...külsőleg is tetszett, belsőleg is...pedig nem volt semmi extra, de valamiért mégis megfogott...talán a személyisége...meg a dumája :'D

Aztán meg kiderült, hogy megcsalta a volt barátnőjét...ráadásul elég durván...így meg nem tudnék benne megbízni...-,-'

Meg aztán beleszerettem egy srácba, aki meg tiszta idióta...4 éve nem volt senkije, meg nem is akar:O

Pedig rohadt helyes, meg nem buz*, egyszerűen ennyire elhidegült már az emberektől...csak az egyetemnek él:S


Ahh jól kifogom mindig...:S :/


Szóval, nem vagy egyedül...


De azt kell, hogy mondjam, én már kezdem feladni...:/

Lehet, fogom magam, azt lesz@rok én is mindent, csak a munkámnak fogok élni...:/ Legalább hátha valami nagyot alkotok:D


20L

2011. márc. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja és fontos hozzátenni, hogy nagyon válogatós/igényes vagyok én is. Szóval nem könnyű olyat találni, akire azt mondom: na ő kellene, járnék vele. De azért létezik.
2011. márc. 14. 23:46
 5/12 anonim ***** válasza:
Számomra van! Téged meg majd csak felszed valaki XD
2011. márc. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Moszuke ***** válasza:

hát akkor kezdj el gondolkozni, hogy lejjebb add az igényeket...

én ha fenntartottam volna a belső igényeimet a lányokkal szemben akkor sose lenne párom.. így úgy vagyok vele, hogy vékony, magas, hűséges, jó vele hülyülni, szerető és alap dolgokat és problémákat meglehessen vele beszélni.


leadtam abból hogy

intelligens,

közös érdeklődési kör,

kedves,

figyelmes,

bújós,

gondoskodó,

konyhában otthon van,

totál azonos értékrendű mint én,

meg mittomén..:)


hát ez van:) lehet hogy létezik az igazi akiben ezek megvannak.. de ha tényleg létezik akkor ő sem vár rám hanem már lejjebb adta az igényeit és most egy fél bunkó sráccal jár:)

2011. márc. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam lejjebb adni, de nem megy. Egyszerűen nem tudok beleszeretni olyanba, aki nem tetszik.
2011. márc. 15. 00:29
 8/12 anonim ***** válasza:
2. ez aranyos :))
2011. márc. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, hogy adj lentebb...

Én is próbáltam, de nekem sem ment:D

2011. márc. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem Nephelé-nek és a kérdezőnek össze kellene jönniük. Korban nagyjából egyformák vagytok.
2011. márc. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!