Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a volt barátom?

Figyelt kérdés
Nem azt kérdezem, hogyan felejtsem el. :)
2011. márc. 14. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismerem a körülményeket meg hogy mi történt köztetek miért szkitotatok igy ötletem sincs h kéne visszaszerezned!
2011. márc. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sokat veszekedtünk , és kiszeretett belőlem. Illetve szeret még, de nem szerelmes. 3 hónapja szakítottunk.Nagyon szeretem, nem tudnám elfelejteni. Egyébként ennél jóval bonyolultabb oka volt, de azt nem szeretném leírni. :D
2011. márc. 14. 21:29
 3/5 anonim válasza:
Úgysem tudja senki, hogy ki vagy úgyhogy tök mind 1 h leírod-e vagy sem, max többet tudnánk segíteni. Mennyi ideig voltatok együtt?
2011. márc. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Amúgy meg szerintem én nosztalgiáznék kicsit, elmennék vele azokra a helyekre ahova szép emlékek kötnek, visszahoznám azokat az időket amik akkor voltak amikor még minden oké volt.:)
2011. márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1,5 évig voltunk együtt. Nagyon szerettük egymást, de ahogy eljött a tél, elég sok problémánk lett, nem tudtunk találkozni eleget stb.. Elég rossz hangulatban voltunk, mindenre rányomta a bélyegét a keserűség, és egyszer összevesztünk nagyon, és megbántottam. Másnap azt mondta, nem tudja mit érez, összezavarodott. Utána még találkoztunk néhányszor, viszont mondta, hogy nem szerelmes, de szeret. Utolsó találkozásunk után pedig közölte,hogy szakítani szeretne(skypeon beszéltük meg), és hogy bűntudata lenne, ha úgy folytatnánk ezt a kapcsolatot, hogy nem szerelmes belém. (Hozzátenném előtte fülig szerelmes volt.) Én meg nagyon elkeseredtem, és még az elválás is elég rosszu sült el. Nem akartam hogy szakítson. Mindennek már 3 hónapja, azóta nem beszéltünk, nem is tudom mi van vele. Nem láttam azóta.
2011. márc. 14. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!