Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a volt barátom, akivel több, mint egy éve nem is beszélünk?

Figyelt kérdés
Tanácsot szeretnék kérni! Van egy srác, akivel tavaly előtt nyáron ismerkedtem meg és fél évig jártunk. A kapcsolatunk elég csúnyán végződött. Sokat veszekedtünk és mindig keresztbe tettünk egymásnak. Amióta vele szakítottam, már több sráccal is randizgattam, de egyik sem felelt meg rá, hogy járjak vele. Még mindig a volt barátomat szeretem. Hogyan szerezzem vissza? Most már nem is köszönünk egymásnak. Ő tutira nagyon utál, mert sok ronda dolgot csináltam. Segítsetek! :(
2010. máj. 25. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennek semmi értelme, ha utál téged, akkor főleg nem.

Nem tehetsz mást, minthogy lezárod ezt az ügyet. Ő nem fog visszajönni hozzád.

2010. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az jó dolog, ha utál. Jobb ha utál, mint ha közömbös irántad. Mert a szerelemnek a közömbösség az ellentéte, nem pedig az utálat. Az utálatban van érzelem. Kérdés, hogy tényleg utál-e, vagy csak te hiszed ezt és igazából közömbös. :)
2010. máj. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22:11 Ez valami filmben volt. Én is láttam:D
2010. máj. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem láttam ilyesmi filmet. De ha jobban belegondolunk azért lehet benne valami. Ha valaki iránt nem érzek semmit, akkor nem érdekel él-e vagy hal-e. Ez a közömbösség. Az utálat az egy más dolog. Az utálat könnyebben átfordulhat szerelembe, mint a közömbösség.
2010. máj. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha sokat veszekedtetek, meg egymásnak sokat keresztbe tettetek, EZ NEM A SZERELEM JELE... max az önző érzelmeké..


Nem biztos, hogy egymáshoz valók vagytok, ha ezt hoztátok ki egymásból és a kapcsolatból.

Csak azért akarsz vele lenni, mert igazából csak őt ismered, mint pasit. Szerintem keress mást, és bátran ismerj meg más pasikat is, nagy valószínűséggel jobb kapcsolatba fogsz csöppenni.

2010. máj. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!