Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még újra valami?

Figyelt kérdés
Volt barátomról van szó. Nagyon hiányzik, ha beszélünk még mindig kedves velem. Mikor szakítottunk közös megegyezés volt de valahogy mégis eléggé bántam a dolgot. Nem mondta konkrétan hogy már nem lesz semmi köztünk de eléggé úgy tűnik néha, viszont ami ezt megkérdőjelezi, hogy amikor találkozunk érezni lehet még hogy feszültség van de nem rossz értelemben. Lehet hogy ez csak az emlékek miatt van.
2011. márc. 14. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Figyi csajszi...sztem hagyd:) Nem tudom hány éves vagy, vagy azt hogy mennyi ideig jártatok a barátoddal és hogy miért szakítottatok..de ha közös megállapodás volt akkor az azt jelenti (legalábbis nálam) hogy szép elválás volt...szép kerek történetet írtatok le de ennyi:) Hidd el lesz másik:) És persze hogy most sokat gondolsz rá, meg nehéz neked meg minden, de az idő nagy mester és minden sebet begyógyít:) Sztem vegyél ki egy könyvet és feledkezz bele:) Csináld azt amit nagyon szeretsz (egyél mondjuk csokit:D) és hidd el jobb kedved lesz:) Mindjárt itt a tavasz, és jön a nyár, szomorkodni pedig kár:)
2011. márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha te még szeretnél valamit, szerintem kérdezz rá. persze csak ha neki nincs senkije.
2011. márc. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm:)))
2011. márc. 15. 02:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!