Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem a lakótársával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a lakótársával VÉLETLENÜL. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, már 8 és fél hónapja, akivel nagyon nagyon jól érzem magam.. Elég sok barátnőm volt már, de akivel így el tudtam volna lenni, akit ennyire szerettem volna, még nem volt. Van egy lakótársa, akivel már gyerekkoruk óta legjobb barátnők, de én nem voltam vele semmilyen viszonyban.. Gondoltam ráírok, és megpróbálom jobban megismerni.. Sokat beszélgettem vele, ezt a barátnőm is észrevette, poénkodott is emiatt, amin össze is kaptunk.. Nem szóltunk egymáshoz.. Elutazott Pestre, mert egy barátnőjével vmi nagy gáz volt, én ezt nemtudtam.. Gondoltam kibékülök vele, így hát belopóztam a szobájába, épp aludt.. Levetkőztettem, egyikünk sem szólt semmit, szeretkeztünk egy nagyot.. Később mikor keltem fel, a lakótársa nézett velem szembe.. Azt hitte, a barátja vagyok.. Én meg azt, hogy a barátnőm.. A barátnőm eddigi barátai(5) közül 3 csalta meg.. Most akkor elmondjam neki, vagy mi legyen? Bocsi a hosszú sztoriért, ki kellett írnom magamból..
2011. márc. 14. 20:20
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:

háááááát :/

időt kért.. de ez nem jelent sok jót..

pedig én tényleg nem vettem észre:( de nem hiszi el ő sem

nekem annyi..

2011. márc. 15. 22:39
 42/50 anonim ***** válasza:

Mondj le Róla!

HA egy nő ídőt kért akkor az egyet jelent:Utilapú!

Mármint be ne vedd hogy időt kért!!!A másik viszont lessz egy jó pontod a csajnál hogy Te vallottad be Neki a dolgot!

HA tényleg szereted és nem akarod elveszíteni akkor nagyon sokat kell lapátolnod és lehet hogy feleslegesen.

Így legalább fer voltál!

Dobj be egy négyest és írány a legközelebbi park ahol sok nő van!

Üdv!

2011. márc. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:

úgy néz ki megbocsájtott.. úgy szeretem.. mindent megteszek hogy minden a régi legyen

mindenkinek szép estét és köszönöM!

2011. márc. 16. 22:24
 44/50 anonim ***** válasza:

Soha nem lesz már a régi a kapcsolat!Ezért kell újítanod!

Aztán lehet hogy ő is félrelépett egyszer vagy ezek után félre fog.de aztán lehet még belőle esküvő is de nem ez a legvalószínűbb!

További sok sikert!

Üdv!

2011. márc. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsot

próbálok mindent helyrehozni, de úgytünik túl lépett rajta és ma igazán tudtunk szórakozni együtt úgy mint eddig :)

2011. márc. 17. 22:02
 46/50 anonim ***** válasza:
Biztos hogy vele szórakoztál?..Lehet a szobatársa volt..
2011. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

80%!

Vérszívó!

XD

2011. márc. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 03-17 22:18


ha jobban belegondolok lehet anyád volt az.

2011. márc. 20. 17:33
 49/50 anonim ***** válasza:
Szerethet téged a csaj, ha ezt vagy elhitte, vagy elnézte neked. Remélem őszintén viszonzod, és nem okozol neki több csalódást ;) Mázlista szerencsétlen xD
2011. márc. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
45%
Kár hogy Velem nem történnek ilyen balesetek:)
2011. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!