Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem a lakótársával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a lakótársával VÉLETLENÜL. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, már 8 és fél hónapja, akivel nagyon nagyon jól érzem magam.. Elég sok barátnőm volt már, de akivel így el tudtam volna lenni, akit ennyire szerettem volna, még nem volt. Van egy lakótársa, akivel már gyerekkoruk óta legjobb barátnők, de én nem voltam vele semmilyen viszonyban.. Gondoltam ráírok, és megpróbálom jobban megismerni.. Sokat beszélgettem vele, ezt a barátnőm is észrevette, poénkodott is emiatt, amin össze is kaptunk.. Nem szóltunk egymáshoz.. Elutazott Pestre, mert egy barátnőjével vmi nagy gáz volt, én ezt nemtudtam.. Gondoltam kibékülök vele, így hát belopóztam a szobájába, épp aludt.. Levetkőztettem, egyikünk sem szólt semmit, szeretkeztünk egy nagyot.. Később mikor keltem fel, a lakótársa nézett velem szembe.. Azt hitte, a barátja vagyok.. Én meg azt, hogy a barátnőm.. A barátnőm eddigi barátai(5) közül 3 csalta meg.. Most akkor elmondjam neki, vagy mi legyen? Bocsi a hosszú sztoriért, ki kellett írnom magamból..
2011. márc. 14. 20:20
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy a csaj szándékosan csőbe húzott téged??

a szó szoros értelmében:)

2011. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:

nincs plasztikáztatva sem a barátnőm, sem a lakótársa..

nemtudom,még ma beszélek vele, asszem elmondom neki..

2011. márc. 14. 20:44
 23/50 anonim ***** válasza:

Ilyen hülye ember nincs. Ásd el magad, ha ez igaz.

De 99%-ig biztos vagyok benne, hogy nem az.

2011. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
36%

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:37

Te Lány!

Látom benned is sok a sérelem!!!

Szerintem , a kérdező ha tényleg igazat mond és tényleg bántja a dolog és tényleg szerencsétlen és tényleg szereti a lányt akkor te vagy a legjobb bizonyíték hogy ezt Neki titokban kell tartani mindörökre!!!

Amugy meg mindenki itt ekkora idióta???

Vegyétek már észre magatokat!!!!

Egy anonim ember miért hazudozna egy ilyen oldalon???

2011. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
Hazugság!Ha nem lát valaki attól még más érzékei működnek.Tapintás, hallás(nem szólt egy szót sem persze),szaglás.Ez egy nagy baromság jobbat is kitalálhattál volna.
2011. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
90%

Kedves Akárki, aki hozzám szólt az előbb! Nincs bennem semmi sérelem, boldog párkapcsolatban élek!

Csak elítélem az ilyen tahókat, és látom, te is! Ha hazugság, ha nem, ez tahóság! Ennyi. :)

21/l

2011. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
Muhahahahaha :D
2011. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
100%

kedves 20:47

azért mert jót szórakozik azon, ha mások komolyan veszik meg elhiszik

amúgy meg csak a figyelem középpontjába akart kerülni

de úgy látom te se voltál sok nővel/pasival... max a szappanoperákban van ilyen marhaság, hogy nem veszik észre... vagy ha beszívtak/bevannak rúgva

sötét van sötét van, de nem igaz, hogy egy büdös hangot nem adnak ki az egész alatt, és az alapján meg úgyis meg lehet ismerni a másikat

2011. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
29%

Nos ,ha boldog párkapcsolatban élsz akkor miért itt netezel???ahelyett , hogy a pároddal töltenéd az időt?

Bocs a kostolásért!

De annyit akkor is megkéne hagyni a dologna ,hogyha igaza van és tényleg szereti akkor mit csináljon!!!

MIndenki követhet el hibát!HA Én a helyében letem volna és betettem volna aszerszámom...nos hamar rájöttem volna hogy nem a partnerem vagy barátnőm az de akkor már minek hagyjam abba mikor benne vagyok???Elképzelhető akkor is hogy tényleg megeshet ez valakivel,DE ÖRÜLJETEK NEKI HOGY NEM VELÜNK!!!

2011. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:57

Szerintem Te is a rosszabbik oldalról közelited meg a dolgokat!!!

2011. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!