Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem a lakótársával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a lakótársával VÉLETLENÜL. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, már 8 és fél hónapja, akivel nagyon nagyon jól érzem magam.. Elég sok barátnőm volt már, de akivel így el tudtam volna lenni, akit ennyire szerettem volna, még nem volt. Van egy lakótársa, akivel már gyerekkoruk óta legjobb barátnők, de én nem voltam vele semmilyen viszonyban.. Gondoltam ráírok, és megpróbálom jobban megismerni.. Sokat beszélgettem vele, ezt a barátnőm is észrevette, poénkodott is emiatt, amin össze is kaptunk.. Nem szóltunk egymáshoz.. Elutazott Pestre, mert egy barátnőjével vmi nagy gáz volt, én ezt nemtudtam.. Gondoltam kibékülök vele, így hát belopóztam a szobájába, épp aludt.. Levetkőztettem, egyikünk sem szólt semmit, szeretkeztünk egy nagyot.. Később mikor keltem fel, a lakótársa nézett velem szembe.. Azt hitte, a barátja vagyok.. Én meg azt, hogy a barátnőm.. A barátnőm eddigi barátai(5) közül 3 csalta meg.. Most akkor elmondjam neki, vagy mi legyen? Bocsi a hosszú sztoriért, ki kellett írnom magamból..
2011. márc. 14. 20:20
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem beszéldf meg a lakótársával ha tényleg így igaz a sztori akkor titok legyen!!!Ha elmondod utána nem lessznek jók sem az esélyeid sem a megbízhatóságod,mert ha elmondod ugyis felháborodik a csaj és összeveszik a lakótársávali is....

Szívemszerint azt mondanám hogy áruld el az igazat mert lehet hogy egyszer ígyisugyis kiderül ,és ezért nem is érdemes halogatni.De ha szereted és tényleg komolyan írod amit írtál akkor nagyon nagy titkot kell megtartanod mert ha nemtartod meg akkor csak romlani fog a helyzeted...

Ilyen helyzetben én is benne lettem volna... :)

de elég kamunak tűnik a szöveg is...Mármint a barátnőd lakótársa és a barátnőd egy ágyban alszanak???Illetve a másik ellenérv:Nemértem hogynemtudod észrevenni hogy egy más nőt dugsz!!!Én a nőket a hátsójuk alapján is felismerem:) És minden hülyeséghez 2 ember kell szal hibázott a lakótárs is.

Egyenlőre hagyd a dolgokat a medrükben folyni ,majd eldöntöd hogy mi legyen.

Cső!

2011. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
100%

Én képtelen vagyok elhinni, hogy valaki nem veszi észre, h nem a barátja / barátnője az... Még ha azt mondanád, hogy véletlenül lefeküdtél az ikertestvérével... Nem tűnt fel h mittomén nem olyan hosszú a haja, nem úgy nyúl hozzád, nem úgy csókol meg, stb? :S És neki sem tűnt fel, hogy te nem a pasija vagy? Még ha részegek lettetek volna... Én nem bírom elhinni. Ha igaz, akkor a barátnőd se nagyon fog hinni neked. De még mindig jobb, ha tőled tudja meg.

19/N

2011. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:

nem egy ágyban alszanak:D fogalmam sincs miért volt ott :D

esetleg valami hasznos válasz?

2011. márc. 14. 20:30
 14/50 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamu.. De ha mégsem akkor nem az a legnagyobb baj, hogy lefeküdtél egy másik csajjal, hanem az, hogy azt hitted ő az.. A páromat már az illata alapján megismerem, de szerintem már a levegővételéből is érzékelném, hogy ő az.. Ilyen nincs hogy a párodat nem ismered fel szex közben..Illetve, hogy nem ő az..
2011. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%

Elég égő, hogy nem ismered fel a saját párod! Istenem! Ez max egy 18+os Walt Disney mesébe menne el! Nem hiszem el, hogy nem jöttél rá, meg a csaj sem, hogy mi van! Szörnyű! Ezt nem venné be még egy 5 éves sem!

Ezek után szerintem ne csodálkozz, ha ki leszel dobva!

És igen, mond el neki, mert legalább az őszinteség jár a barátnődnek, hamár egyszer a hűség eddig tartott!

21/l

2011. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:30


köszi, végre valami hasznos :)

2011. márc. 14. 20:32
 17/50 anonim ***** válasza:
92%

LoL majdnem beszartam.

"-Ahh Géza de jóóóó

(-Biztos megint eltévesztette...)"

2011. márc. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%

Az neked hasznos, hogy ne mondd el a csajodnak, legyen titok? Ja, hogy neked ez a hasznos? Nem írom le, ez alapján végképp mit gondolok rólad, mert a moderátorok leszednék a válaszom! Kívánom, hogy egyszer véletlenül majd téged is megcsaljanak!

21/l megint

2011. márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
31%

Manapság a plasztik nőket sorozatszámra gyártják. Nem olyan könnyű ám megkülönböztetni őket.

Sötétben hogy olvasod le a számot ami a mell alsó felére van tetoválva?

2011. márc. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:

21éves csajszi:

többiek válaszához képest ez a hasznos..

2011. márc. 14. 20:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!