Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem a lakótársával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a lakótársával VÉLETLENÜL. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, már 8 és fél hónapja, akivel nagyon nagyon jól érzem magam.. Elég sok barátnőm volt már, de akivel így el tudtam volna lenni, akit ennyire szerettem volna, még nem volt. Van egy lakótársa, akivel már gyerekkoruk óta legjobb barátnők, de én nem voltam vele semmilyen viszonyban.. Gondoltam ráírok, és megpróbálom jobban megismerni.. Sokat beszélgettem vele, ezt a barátnőm is észrevette, poénkodott is emiatt, amin össze is kaptunk.. Nem szóltunk egymáshoz.. Elutazott Pestre, mert egy barátnőjével vmi nagy gáz volt, én ezt nemtudtam.. Gondoltam kibékülök vele, így hát belopóztam a szobájába, épp aludt.. Levetkőztettem, egyikünk sem szólt semmit, szeretkeztünk egy nagyot.. Később mikor keltem fel, a lakótársa nézett velem szembe.. Azt hitte, a barátja vagyok.. Én meg azt, hogy a barátnőm.. A barátnőm eddigi barátai(5) közül 3 csalta meg.. Most akkor elmondjam neki, vagy mi legyen? Bocsi a hosszú sztoriért, ki kellett írnom magamból..
2011. márc. 14. 20:20
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
Bocs öreg bár szerintem ez a csajodnál nem lesz mentség hogy nem láttátok egymást... jobban teszed ha elmondod mint hogy a barátnőjétől tudja meg még ha dob is nem fog gerinctelennek tartani e miatt...Sok sikert
2011. márc. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%

ha most azt akartad tesztelni, hogy ezt belehet-e venni,

hát nem.

2011. márc. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de én ezt képtelen vagyok elhinni. Nem tűnt fel, hogy nem a barátnőd az? :DDD

Ennyire nem hasonlíthatnak :DDD

2011. márc. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%
"véletlenül" :) Sokszor hallottam ilyet.
2011. márc. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
de, nagyon is hasonlítanak.. végül is engem nem érdekel ki hiszi el, csak valami hasznos válasz kellene..
2011. márc. 14. 20:27
 6/50 A kérdező kommentje:
meg akinek nem lenne tiszta, sötét volt a szobában, az egész házban.. :D
2011. márc. 14. 20:28
 7/50 anonim ***** válasza:
100%
Ez mekkora LOL! Azért csak szólnék a másikhoz, meg fel is ismerném 8 és fél hónap után sötétben is, szóval ez szerintem csak jó egy vicc :-)
2011. márc. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%

hát ezt tudod azért nehéz elhinni,mert mki másképp smárol. és másmilyen az ágyban. nem lehettek összeszokva sem...stb. áááá...KAMUUUUUU:) és a bnőd sem hülye h ezt mind bevegye.


amit főztél,edd meg

2011. márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%
És egy szobában alszanak, 1 ágyban??? Meg szex közben csak volt hangja :D Kész :DDD
2011. márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%
De ti egy szót se szóltok szeretkezéskor? A hangjuk csak nem ugyanolyan. Ezt nem bírom elhinni.
2011. márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!