Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat magában?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok egy éve ismerek egy srácot eleinte még barátnője volt, elég sokáig voltak együtt, de mi is jól elbeszélgettünk aztán beleszerettem. Ő is mondta h jóval többet érez irántam mint barátság és nagyon szeret velem lenni, volt hogy felhívott és azt mondta hogy szeret, de egyenlőre nem szeretne új kapcsolatot mert ki kell élnie magát mert sokáig volt lekötve. Most viszont összejött egy lánnyal a suliban. És sokszor azt veszem észre, hogy amikor a lánnyal áll engem néz. De miért? (azt tudja h szeretem)
2011. márc. 14. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Téged szerintem szeret,azt a csajt meg csak meg akarja düngetni!!
2011. márc. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De amióta vele van nem is keres. Mondjuk már letiltottam msn-ről és töröltem fészről, mert hirtelen ki akartam törölni az életemből, de ma feloldottam msn-en.
2011. márc. 14. 19:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztos tetszel neki.Mondjuk én keresnék helyette valaki mást.Nekem nem kéne.
2011. márc. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ivan Iljics ***** válasza:
Nyekk. Szerintem filmes kifejezéssel élve "talonban tart". Ez azt jelenti hogy nem szeret egyedül lenni és a biztonság estére megtartana magának mint valami "barátnőpótlék"-ot. Szóval javaslom néz körbe kicsit alaposabban. Találsz jobbat.
2011. márc. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi.
2011. márc. 15. 09:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez a gyereknek csak dugásra vagy jó.
2011. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem 2szer voltam vele együtt, és elég sok idő telt el a kettő között, és nem voltam könnyen kapható. Elég hosszú ismeretség után feküdtem le vele először.
2011. márc. 19. 21:58
 8/11 A kérdező kommentje:
Több pasi vélemény létszí!!
2011. márc. 19. 23:05
 9/11 anonim ***** válasza:

csak kihasznál Téged csajszi :D

ez a szomorú igazság!

2011. márc. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csak meg szeretne dugni :).

Mind a kettőtöknek jó, csináljátok csak :D.

2011. márc. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!