Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem engedi, hogy diétázzak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi, hogy diétázzak?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan egy éve vagyunk együtt. Azóta felszedtem kb. 7-8 kilót. Sosem voltam vékony, de ez egyre rosszabb. Ő nagyon vékony ,de tényleg, de sajna ő nem nagyon tud hívni, pedig szeretne. Én ahányszor felhozom a témát h szeretnék diétázni mindig lecsesz és nem engedi :(

És úgy csinál mintha valami NAGYON rosszat mondanék.

Miért csinálja ezt? Nem hiszem,hogy feltétlen azt szeretné,hogy dagadt vagyok :S :(

kb 165cm 88 kg.

Kérlek mondjatok vmit.

19.L


2011. márc. 14. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Így tetszel neki ahogy vagy. :) 88 kg szerintem kicsit sok én férfi létemre 85 vagyok de edzek. :) De a lényeg, hogy szerelem nem ismer határokat, szóval ne parázz ő így fogad el, ja és titokban attól diétázhatsz. :)
2011. márc. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Ne törődj vele, akkor diétázz titokban, ez a súly EGÉSZSÉGTELEN.


Vagy a barátod azt akarja hogy beteg legyél?

2011. márc. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom nem vagytok együtt éjjel nappal. Mikor nincs veled, akkor csak gyümölcsöt egyél meg zöldséget. Mikor együtt vagytok sem fontos zsírt kajálni. Meg csökkentsd minimálisra a kenyér és cukor fogyasztást, kerüld a krumplit, a tésztákat. Koplalni meg nem is szabad, lehet csak attól fél hogy koplalni akarsz. Remélem segítettem.
2011. márc. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tudod nem a külső a lényeg hanem a belső.

A barátod szeret és félt. Valószínűleg neki így is tökéletesen megfelelsz és nem akarja ,hogy bármi gond legyen a fogyókúra miatt.

Persze lehet ,hogy annyira szeret ,hogy nem akarja ,hogy lefogyj és még szebb legyél mert akkor még többen rád hajtanak és őt talán dobod mert találsz 1 jobbat.

Én erre tudok gondolni.Persze magadtól óvatosan fogyhatsz.

A szex is jól fogyaszt ám;))

Persze ez szubjektív.Kérdezd meg tőle ,hogy miért nem szeretné.

2011. márc. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy nem engedi. A te tested, a te döntésed, neki meg támogatnia kéne abban amit szeretnél hogy jobban érezd magad. Értesd meg vele hogy nem egészséges a túlsúly, sok pasinak fogalma sincs ilyenekről és azt hiszik a diéta az valami rossz dolog. Pedig nem így van. Engem biztos nem érdekelne mit akar, ha fogyni kell akkor fogyni kell... és neked minimum 20 kilót le kéne.
2011. márc. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!