Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy nagyon hiáynzik a gyengésdég meg egy társ az életemből viszont egyedül is akarok lenni?

Figyelt kérdés

nem volt még komoly kapcsolatom bár ideje lenne

mostanában azt veszem magamon észre, hogy annyira jól esne egy férfi ölelés vagy csak egy cirógatás

viszont ha hazajövök a suliból délután nem vágyom arra, hogy itt legyen valaki hanem egyedül akarok lenni és sokszor nincs kedvem randikra se menni, de azért mindig elmegyek ha hívnak, csak az a baj, hogy ilyen se volt még idén:D

meg úgy érzem, hogy itt a városban mindenkit ismerek és a suliban is van 3 srác akikért odavagyok, de kettőnek barátnője van egy pedig tojik rám

senki nem gondolja komolyan

18/L


2011. márc. 14. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel mindenki így van.Nyugi,megfogod találni akit keresel.
2011. márc. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is ugyanígy érzem :) Néha jól esne,ha itt lenne valaki,de legtöbbször azt érzem,h mégsem szeretnék senkit magam mellett. Szerintem azért van ez így,mert még nem találkoztunk olyan fiúval,aki igazán megfogott volna minket és (fordítva) akinek mi tetszenénk igazán.

17/L

2011. márc. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!