Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideje élsz egyedül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideje élsz egyedül, társ nélkül?

Figyelt kérdés

Akarsz még társat, vagy sem.

Keresel is, vagy a véletlenre bízod.

Nem keresel, mert csalódtál, és úgy döntöttél többet nem kell.


Több évi együtt élés után, nem sokkal az esküvő előtt kellemetlen csalódás ért és azóta azt érzem, hogy soha többet nem lesz társam. A történtek óta két év tel el, és ebben a két évben nem is bukkant fel olyan személy, aki felkeltette volna kicsit is az érdeklődésemet.

Talán már nem is kel társ, magam sem tudom.


2010. okt. 8. 22:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Elvileg társsal élek, a párommal.

Mégis egyedül vagyok. Inkább csak egymás mellett élünk, egy előnye van, hogy megvan a rendszeres szexuális élet.


Azt hiszem, elsősorban az embernek önmagának kell egy egységet alkotnia. Nem szabad másra hagyatkozni.

2010. okt. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%

valamivel több mint két éve. nem keresek, a szex mondjuk hiányzik, de csak az önmagában nem motivál eléggé.

nem mondom hogy soha nem lesz társam, de az se ijeszt meg, ha így marad. igazából nem oszt, nem szoroz. :)

2010. okt. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
87%
Tudat alatt biztos hogy vágysz egy álomkapcsolatra,(amiennek te szeretnéd) szerintem ez normális is. Engedd magadhoz közel az embereket, ne ugy nézz rá egyböl a másikra mint egy jelölt, mert akkor ugy is a hibákat látod meg elöször és egyböl el megy a kedved az egésztöl. Keresgélj, nézelödj, ismerkedj, hagyd magátol történni a dolgokat, kibontakozni a másikat és egyszercsak maguktól elkezdenek jönni a szép és jó dolgok. Utána ráérsz dönteni hogy kell e az illetö. Addig is élj, ne zárd be magad. Ráadásul más miatt...
2010. okt. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
22 éves lány vagyok. Valójában sosem volt igazi társam, csakúgy jártam évekig egy fiúval akinek tetszettem, nekem inkább barát volt de kellett mert megakartam tanulni milyen egy párkapcsolat, a családom nagyon szerette. 20 éves korom óta nincs kapcsolatom csak alkalmik, férjek, kocsmázások, haverok, beszélgetőtársak, udvarlók, stb. Valójában csak fellángolásaim vannak, de fontosnak tartom azt hogy férfiközegbe legyek, mert ezáltal megismerem a férfiakat és még a negativ tapasztalat is jól jön hiszen az is tapasztalat. Igen, nagyon vágyom már egy korban hozzámillő pasira, de nem erőltetem, néha intenzivebben néha le se sz.arom. Persze azért szeretem végignézni a pasikat. Úgy gondolom majd hozza az élet magával, régebben kezdeményezős voltam, de ha komolyan tetszik valaki akkor fontosabb, hogy meggyőzödjek valóban tetszem neki és lépjen ő. Egyébként jól elütöm az időm, birom a szabadságot, hogy pl több emberrel is randizom egy nap. Társkereső direktkeresés szóba sem jöhet, nem az én műfajom a dolog, erőltett, és én az életszerű dolgokat szeretem. Az ha nem találsz olyant aki felkelti az érdeklődésed, nem a te hibád. Én is igy vagyok vele, és már megtanultam, ha nem vonz eléggé, ha nem érdekel akkor felesleges kapcsolatot kezdeni.
2010. okt. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
23:03as, szép amit leírtál.
2010. okt. 8. 23:07
 6/21 anonim ***** válasza:
7 éve és nem is keresek társat.
2010. okt. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
19 éve.Keresem,de elbújt...
2010. okt. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
19éve nincsen társad? De ugye nem számoltad bele az óvodás éveket :D
2010. okt. 8. 23:43
 9/21 anonim ***** válasza:

Nekem januar ota nincs rendes baratom, csak vagyok. Par honapig nem is erdekelt, h egyedul vagyok, aztan aprilis korul elkezdtett tetszeni egy pasi. persze nem lehet koztunk normalis kapcsolat, mert nekem is mindig az kell, aki nem lehet. Felreertes ne essek, nincs felesege, nincs gyereke, teljesen fuggetlen, de nem lehetunk egyutt...igy neha talalkozunk, de ez sem mehet az orokkevalosagig. Holnap kidobom. Ez rondan hangzik, de kidobom. Rajottem, ezt kell tennem, szakitani. Szoval megint egyedul leszek egy jo darabig. Es nem keresgelek, csak leszek megint. Boldog vagyok egyedul is, azt hiszem. bar, lehet boldogabb lennek, ha varna valaki, amikor hazamegyek, adna egy csokot, megvarna amig lezuhanyzom, aztan egyutt neznenk valami jo filmet. Aztan reggel egyutt kelnenk fel.

Csak azt nem tudom, hogy amikor ez megvolt az eletemben, akkor miert kellett tovabblepnem? Na ez a kerdes megzavart, most ezen fogok toprengeni...

26/L

2010. okt. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
18 éve. Nem volt, próbálkoztam nem jött össze, mára meg már kiábrándultam belőlük. Majd egyszer, jah és nem is keresem őket rájöttem hogy egyedül sokkal jobban elvagyok mintha loholnék értük...
2010. okt. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!