Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideje élsz egyedül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideje élsz egyedül, társ nélkül?

Figyelt kérdés

Akarsz még társat, vagy sem.

Keresel is, vagy a véletlenre bízod.

Nem keresel, mert csalódtál, és úgy döntöttél többet nem kell.


Több évi együtt élés után, nem sokkal az esküvő előtt kellemetlen csalódás ért és azóta azt érzem, hogy soha többet nem lesz társam. A történtek óta két év tel el, és ebben a két évben nem is bukkant fel olyan személy, aki felkeltette volna kicsit is az érdeklődésemet.

Talán már nem is kel társ, magam sem tudom.


2010. okt. 8. 22:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, Te hány éves vagy?
2010. okt. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Szeretnék, de sajnos tudom, h nem lesz vagy ha lesz is úgyis rossz vége lesz.

Nekem mintha ez lenne a keresztem:S

2010. okt. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
február óta..akinek kellenék én nekem nem kell aki iránt meg én érdeklődnék észre se vesz..:(
2010. okt. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Én meg nem kellek senkinek. Ronda vagyok, és férfi, a nők le sem szarnak, elfordítják a tekintetűket.

Nem is lesz, soha senkim.

2010. okt. 9. 12:20
 15/21 A kérdező kommentje:

Na, most megyek és elverem az unoka öcsémet. Itt az ideje, hogy elbeszélgessek a fejével. Micsoda hülyeséget írt ide be amíg kimentem az illemhelyre.


Mindenkitől elnézést kérek,

2010. okt. 9. 12:22
 16/21 anonim ***** válasza:

:D A ronda férfi dolgot írta unokaöcséd? :D Nehogymár megüsd, csak viccelt :) Egy poénnak elmegy :)

Egyébként február óta nincs társam, nem keresek, de nem zárkózom el és bevallom még a horoszkópot is elolvastam, amely szerint októberben megtalálom a párom :) Nem feltétlenül hiszek benne, de azért örülnék ha így lenne, viszont én tényleg nem keresek, majd megtalál, a sorsra bízom :) 21/N

2010. okt. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Az unokaöcséd egy kicsit tuskó, már bocsi :) Elverted? :)

Amúgy én se keresek, várom, hogy rám találjon, boldog vagyok egyedül is, ma meg különösképpen :)

2010. okt. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem vertem el, csak jól leszidtam. Kamaszodik a gyerek!
2010. okt. 9. 14:43
 19/21 anonim ***** válasza:
19 éves fiú és nem volt soha nőm mondjuk haverom sincs
2010. okt. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

18 éve. Egy kalap szar vagyok.

18/f

2010. okt. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!