Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le lehet győzni a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet győzni a szerelem érzését?

Figyelt kérdés
Hogy lehet?35 vok 2 gyermekes,férjes s szerelmes lettem.Ő 3 gyermekes nős.Mégis megtörtént.Fájdalmas.Romantikus lelkitársra találtam benne aki +hallgat s annyi szeretet ad h elolvadok,a szexet közöttünk misztika járja át nem lehet leírni.Meseszerű,félelmetes.+probált szakítani velem,mert a gyerekei nem ihatják levét...1,5hétig sikerűlt,újra 1ütt vgyunk.Lefogyott,lefogytam,belebetegszünk...Tdjuk mit vállaltunk anno,családot,s mind2en felelősséggel tart.nk családunkért.Mégis vhgy a vágy 1más iránt fájdalmasan szép.Gyötrelem is.Le lehet győzni e szerelmet szerintetek?Képes az ember tenni ellene?Nem akarjuk elveszíteni a családunk,de 1mást sem.
2011. márc. 14. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ajaj!
2011. márc. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

harcoljatok. egymásért és a gyerekeitekért. váljatok el, és házasodjatok össze ti. még nagyon fiatalok vagytok ahhoz, hogy az egész életeteket tönkretegyétek. ha Ti nem vagytok boldogok, a gyerekek sem lesznek azok. szerintem egy gyereknek boldog szülőkre van szüksége. nem a lemondás a megoldás. ezt meglehet oldani. talán nehéz, de meglehet.

"Semmi se álljon tőled távol, ami emberi".

2011. márc. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szintén:

ha a gyerekeidet szereted, mellettük állsz, nem hagyod el őket, akkor nincs gond. de a házasságot fel kell bontani.

annak csakúgy van értelme, ha a két szülő is szereti egymást. épp a gyerekeknek ártanátok ezzel. szeretet nélküli család, nem család. és ezt nem lehet kierőszakolni magadból.

2011. márc. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen le lehet mondani a szerelemről, az idő meggyógyít, igaz nálam majd négy év kellett! Maradtam a feleségemmel és nem bántam meg sem ezt, sem azt! Igen egy darabig csodálatos volt! Bár a csajomnak nem volt férje, mégsem hagytam el érte a gyerekeimet, asszonyomat. Neki is iszonyatos volt, mert tudta hogy szerelmes lettem, kínlódtunk jódarabig, és jól döntöttem akkor. Amit tettem ma már szégyenlem, de valóban a szerelem csak úgy jön, nem tehetünk ellene. Aki nem volt szerelmes az ezt nem érti és egy csoda marad ki az életéből! Szerintem, ha szereted a társad egy kicsit, ne hagyd el, megerősödve tapasztalattal túl tudod tenni magad, megtalálod a boldogságot társad mellett!
2011. márc. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
valamilyen szinten en is jartam ebben a cipoben de szerintem azert erzed ilyen erosnek ezt a szerelmet mert gondolom hiaba van csalad azert megis szeretnel szabadulni neha a hetkoznapi eletbol gondokbol stb...! hidd el ez csak fellangolas elmulik idovel a feleseged az aki neked valo hisz nem veletlenul mondtad ki az igent anno!
2011. márc. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!