Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek ilyen srácok?

Figyelt kérdés
Huszonéves, egyedülálló, okos, humoros, aranyos és helyes? Tudom nagyok az elvárások, de szeretém tudni létezik-e ilyen?
2011. márc. 14. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerintem még nem is nagy elvárások. A lényeget pont kifelejtetted, vagyis azt, hogy szíve is van, tud szeretni, és megbecsüli a párját. Egyébként szerintem vannak ilyenek. Én is ilyen vagyok (meg szerény, hehe), de azért már nem huszonéves :)
2011. márc. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vannak, de ezt nálam csak addig élvezhetik a csajok még úgy viselkednek, ahogy én gondolom:P
2011. márc. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

létezik, de ők nem járnak közösségbe, hanem inkább a feladataik elvégzésére korlátozzák az érintkezéseket a külvilággal (mint én)


Emiatt soha nem fogsz ilyeneket találni, bármennyire is keresed! (akárcsak fordítva)


tipp: próbálj a stréberek között keresgélni, vagy a felsőbb, elzárkózott színvonalon, viszont nehéz dolgod lesz felhívni magadra a figyelmet a kiszemeltnél, hogy te hasznos lehetnél számára.

2011. márc. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van,ahogy az előző írta!!
2011. márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
minden bizonnyal igen
2011. márc. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
persze hogy léteznek,csak egy nem stimmelt eddig soha: hogy egyedülállóak.
2011. márc. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Léteznek, de azokat meg nem veszed számba,ugyhogy...
2011. márc. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az hogy helyes vagyok-e azt nem tudnám megítélni a többi stimmel.
2011. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nálam is stimmel, de van egy kis gond. Lehet hogy csak én választok rosszul, de a helyes/kedves kombót simán üti a "menőcsávó". Még az ilyen kedves/aranyos/megértő társat kereső szolid kis csajoknál is. Kicsit keserűnek hangzik, de én azt hiszem a nők nagy része szereti ha néha kutyába se veszik, megalázzák, és ha nem kaphatnak meg valakit, vagy ha valakit be kell "törni". Ezer és egy példát látok erre, lehet én mozgok rossz társaságban :D De azért ez (is)elszomorító.
2011. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!