Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdhetnék vele 2 hónap után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pöttöm.panna kérdése:

Lefeküdhetnék vele 2 hónap után?

Figyelt kérdés
2 éve ismerem a fiút ,2 éve nagyon jóba vagyunk és szeretjük egymást összejövőben vagyunk(elégvalószínű hogy össze is jövünk) 2 hónap után lefeküdhetnék vele ? (nagyon kedves és megértő és okos srác ) én 14 vagyok ő 16
2011. márc. 13. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit akarsz még 14 évesen akárkivel is lefeküdni?
2011. márc. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ha nagyon akarod tedd meg. sőt nem tőlünk fog függni a választásod. ha akarok úgyis megteszed.

de ha nagyon akarod az én véleményemet is, hiszem feltetted a kérdést, a válaszom az, hogy még várj vele. fiatal vagy még hozzá.

2011. márc. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jó oké, de hol van még a 2 hónap? Szerintem ne tedd meg pöttöm panna:) Nem mondom, hogy ne járj vele, hanem csak hogy várj vele.
2011. márc. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

az attól függ, hogy érzitek

amúgy meg mindenképpen ajánlom, hogy mielőtt lefekszetek, ismerjétek meg jól egymás testét pettingben, hogy tudjátok mit szeret a másik

de amúgy ez az időintervallum mindenkinél változó és nem lehet behatárolni csak így, főleg nem ennyi infóból

mindenesetre ha megteszitek, mindenképpen ügyeljetek a biztonságra!

2011. márc. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Még össze sem jöttetek, de már a dugáson jár az eszed? Gratulálok. Remélem az álmodozás közben azért felvilágosító oldalakat is böngészel.
2011. márc. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Ha ribanc akarsz lenni, akkor hajrá!
2011. márc. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
xd nem akarok ribanc lenni , végülis fölösleges volt föltenni ezt a kérdést mivel nem is ismeritek !! ( am szerintem ha valakit nagyon szeretünk akkor nem a kor számít !)
2011. márc. 14. 09:53
 8/12 anonim ***** válasza:

16 éves srácnak 14 éves csaj.. sosem értettem ezeket az agybagyenge embereket. 17 vagyok de soha nem jönnék össze egy 14 éves KIS LÁNNYAL!!!!! a srácban van a hiba...nyomorék

Amúgy meg 14 évesen nem vagy meg szex nélkül?? dugjál csak majd 9-10 hónap mulva hivj meg a gyerek születésénél;)

2011. márc. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
XD betegeek
2011. márc. 14. 10:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is még talán korai. De hát elmúltál 14 ami szerintem a legalsó korhatár kéne legyen szexuális kapcsolat esetén. Amúgy meg egyik ismerősöm mondta hasonló helyzetben, nem az számít mióta vagytok együtt hanem a bizalom, két éve ismered megbízol benne akkor szerintem nyugodtan.
2011. márc. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!