Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem vagyok elég jó neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem vagyok elég jó neki?

Figyelt kérdés

szóval kezdem az elején..

körülbelül 3-4 hónapja megláttam egy srácot a sulimban, nekem nagyon bejön viszont a barátnőim állandóan cikizik, hogy nem is helyes.. de ez engem nem zavar nekem ő (volt) az álompasi. aztán mivel tudtam ő úgysem tudja hogy én hogyan érzek iránta ezért ő úgysem írna rám, nem kezdeményezne.. hát bejelöltem egy közösségi portálon, majd próbáltam felvenni vele a kapcsolatot, felvettem msnre és próbáltam mindig beszélgetni vele, ráírgoatni, olyan témát keresni ami őt érdekli, még akkor is figyeltem mit ír amikor olyanokról dumáltam aminek semmi értelme de örültem, hogy legalább ír nekem. mindig én írtam rá, volt hogy napról napra ráírtam hátha berögződik neki és hiányozna neki ha nem írnék, hát ez a módszer nem vállt be mert azóta sem ír rám, mindig nekem kell. de olyanokat is csinált, hogy ráírtam hogy "szia" de ő többször nem válaszolt nekem.. :( szerintetek semmi esélyem nála? hagyjam a fenébe? vagy mi legyen? :( (egyébként és sosem köszönöm neki suliban, de multkor Ő rám köszönt amikor egyedül volt és én is egyedül voltam)


2011. márc. 13. 19:46
 1/9 A kérdező kommentje:

*egyébként én sosem köszönök neki


bocsi az íráshibákért, figyelmetlen vagyok :) :S

2011. márc. 13. 19:48
 2/9 anonim ***** válasza:

Korosztályos probléma. Bár jó lépés volt tőled, hogy felvetted MSN-en, mert így alkalom nyílt arra, hogy élőben is beszélgetés jöjjön létre köztetek, úgy látom ez háttérbe szorult.


Beszélgethetsz Te vele naphosszat MSN-en, attól még nem leszel jobb nála, nem fog beléd zúgni, semmi. Élőben kell folytatnotok, ha akarsz valamit.


26/f

2011. márc. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de félek, attól hogy mondjuk szóba sem állna velem.. mert szoktam látni suliban meg minden de amit említettem is hogy csak akkor köszönt eddig amikor nem volt körülötte senki ismerős.. :/ ő 18/F én pedig 16/L.
2011. márc. 13. 19:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Hajjaj...

Ne feltétlenül magadban keresd a hibát. Lehet, hogy van egy másik lány, akiért odavan meg vissza, aztán rá szeretne koncentrálni.

Ha nem ír vissza néha, az (sok esetben) annak a jele, hogy nincs kedve hozzád. Ami alapvető probléma, hiszen így nem érdeklődik irántad.

Nem akartalak megbántani, tényleg nem úgy gondoltam. :) Egyszerűen ez a véleményem.

Amúgy nem minden fiú szereti az ilyen szintű kezdeményezést, ahogyan én sem. Talán kicsit régimódi vagyok, de a fiú udvaroljon, ne a lány. :D


Azért szurkolok neked, hátha összejön, bár abból, amit leírtál, nem sok esély van sajnos... :/

2011. márc. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Figyi, szerintem hagyd, hogy ő keressen fel téged, mivel a fiúk nem nagyon szeretik a túl rámenős lányokat... Amúgy is, fontos a titokzatosság! Főleg az elején. Legyél kicsit titokzatos, játsszd az elérhetetlent, meglátod, felkelted majd az érdeklődését, ha egy kicsit is fontos vagy neki! Ha meg nem keres ezek után sem, hagyd a fenébe, nem érdemli meg, hogy miatta rágódj.
2011. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

azt hallatom a srácról, hogy elég "válogatós" és hogy bunkó mivel kosaras.. és ugye nagyra van magával.. :/

nem tudom, de szerintem nem vele van baj, biztos nem vagyok elég szép, vagy elég csinos neki.. lehet semmi esélyem nála, de akkor mi a fenének köszönt rám a múltkor, amikor már 2 hete nem írok rá, mert félek nem ír vissza, és az nekem annyira szarul esik.. :(

próbálom elfogadni, hogy 99%-ban nem lesz semmi de annyira nehéz, mert én annyira beleéltem magam, és újabb álmokba ringat azzal, hogy köszön nekem, holott én inkább rá sem nézek lassan mert nem akarom látni, mert szarul esik.. :(

2011. márc. 13. 20:09
 7/9 A kérdező kommentje:
2hete nem írok rá, és hiába, nem keres. tudom, mondták már hogy hagyjam de nehéz, mondták hogy ne sírjak miatta de basszus olyan rossz látni minden nap suliban :(
2011. márc. 13. 20:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd véget ér ez az év, és jó eséllyel ő jövőre már nem fog odajárni, nem? Nem végzős? Na, akkor majd nyártól könnyebb lesz. Addig meg kitartás, bírd ki!
2011. márc. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát, köszi :) :S
2011. márc. 13. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!