Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

annyi történt h ma egyik bnőm elhivott ma talizni

igeen... de én a barátommal is szerettem volna együtt lenni mármint h többet ne csak 2-3 órát.

ezért ugy gondoltam h jöhetne ő is a talira (ismeri a bnőmet)

és ha jönne akk vele is meg a bnőmmel is tudnék lenni és igy tök jó lett volna.

De erre ő azt mondta h nem nagyon akarna jönni h inkább majd bnőm után talizna velem.

Nekem ez rosszul esett mert én nagy örömel elhivtam őt is és tök jó lett volna ha igy mindkettővel ugyanannyit tudnék lenni, és megharagudtam rá és ő meg besértődött..

Jogosan haragudtam meg? vagy túlzásba vittem?:S


2011. márc. 12. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem jogos. Ő VELED akarna lenni, erre te beszervezel egy csajos délutánt ahol majd jol szetunja magat.


Nem hanyagolod el mostanában? Az is lehet h azert akarna inkabb kettesben lenni veled.

2011. márc. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azért igen, mert minek megharagudni?


Én sem szívesen vettem, amikor elmentem egy lánnyal randira, ő meg hívta a barátnőjét is. Megint más eset, hogyha össznépi találkozó van, ott nem gond. De ha TÉGED hív el, akkor azért tesz így, mert veled szeretne lenni...


Ezen megsértődni fölösleges. Ilyen dolgokat tudomásul kell venni, és kompromisszumot hozni.


Legközelebb kérdezd meg a barátod, és vedd tudomásul a véleményét...

2011. márc. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"annyi történt h ma egyik bnőm elhivott ma talizni "


no comment

2011. márc. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
de egy hülye pi.csa vagy...még te haragszol rá? Ő veled akarna lenni te meg "tök jó lett volna ha igy mindkettővel ugyanannyit tudnék lenni"...Hát NO COMMENT, szerintem jobbat érdemel mint te.
2011. márc. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

mekkora hülyék vagytok!

a barátom jóban van a bnőmmel és ma elhivott bnőm egy talira és én meghivtam a btomat! mert vele is akartam lenni! erre meg ő besértődött de nem azért mert h nem vele vagyok hanem azért mert h én meghivtam őt is ezért sértödött meg..h minek hivom meg a talira!

2011. márc. 12. 13:00
 6/10 anonim ***** válasza:
s akk mi a kérdés úrnőm? hülyéje..
2011. márc. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

te vagy a hülye, nem a válaszolók......


a barátodnak lenne inkább joga megsértődni, veled akar találkozni, erre beszervezel neki egy délutáni babazsúrt......szex közben nem hívod meg a barátnődet véletlenül? elvégre ott is tök jó lenne ha egyszerre szexelnél a barátoddal meg közben dumálhatnál a bnőddel is, nem? istenbarma

2011. márc. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az előző válasz nagyon tetszett és rohadtul igaza van!
2011. márc. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
barátnőt nem érdemes elhívni olyan talira,ahol csak a barátod meg te lennétek.Sz*rul érezné a barátnőd magad harmadiknak:S nem kell ő oda elefántnak.A hétvégét töltsd együtt a barátoddal,hétközben pedig együtt leszel a barátnőd külön.
2011. márc. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vagytok igazságosak a kérdezővel, csak reálisan gondolkodott, nem kell ilyen módon leteremteni ezért, persze én is úgy gondolom, hogy nem volt jó ötlet megpróbálni 3an menni találkozni. Esetleg úgy jó ha egy másik párt hívsz.
2011. márc. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!