Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves vagyok és ha járnák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok és ha járnák egy 13 14 éves csajal az pedofilság lenne?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 22:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Abból a szempontból gond ebben a korban a korkülönbség, hogy a szexszel éveket kellene várnod, míg egy 16-17 éves lány esetében nem biztos. Ezért nem reálisak az ilyen kapcsolatok.

Előző, megkérdezhetem, Ti mikor feküdtetek le?

2011. márc. 12. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

14 évesnek jó szűk lehet. Már ez miatt megéri.

Ha olyan a csaj akkor pár hónap/hét alatt rá lehet venni. :D

2011. márc. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem lenne gáz...ugyanis 14 vagyok barátom nyáron tölti a 19-et...eléggé az elején vagyunk még de leszarjuk az ilyen beszólásokat meg ilyeneket mert szeretjük egymást és jól megvagyunk..szülei egy kicsit félnek h lesittelik de mivel nem szexelünk ilyen nem történhet meg :)

szval sztem vágj bele ha van vmi lehetőséged rá :D

2011. márc. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13 évessel igen. 14-el már nem. Hülye egy törvény.

És a lánynak üzenem, aki szerint a fiúk később érnek:

HAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHHAHAHAHHAHAHHAHHAHAHHAHAHHAHHAHAHAHHAHAHHAHAH mert ti k*rva érettek vagytok 14-15 évesen.

2011. márc. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 03-11 23:40


Nála a pont. Figyelni kéne órákon és tudnátok hogy a lányok nemileg érnek korábban, szóval egy 14 éves fiú lehet 5000x érettebb akár egy 16 éves lánynál. Az (szellemi)érettséget nem biológiához kéne kötni.

2011. márc. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Elég sok 14 éves fiút ismerek (és most nem azért mondom, mert lány vagyok, hanem mert ez így van), de messze nem olyan érettek mint a lányok, ez van és kész (persze nem minden esetben, de nagy általánosságban így van)
2011. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!