Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha 2 fiú is tetszik, de mind2-nek van bnője és már egy jóideje járnak?

Figyelt kérdés

A) Velem egykorú, aranyos de talán kevésbé helyes fiú, akivel majdnem kialakult vmi, de kiderült, h már foglalt. (előtte, mikor megismertem, egy rövid ideig úgy viselkedett, mintha szingli lenne és tetszenék neki) Szerintem tetszek is csak a bnőjét nagyon szereti és ez neki fontosabb vagy vmi ilyesmi.


B) Tőlem néhány évvel idősebb és irtó helyes, humoros, meg minden, minden szempontból éppen ilyen pasit szeretnék, csakhogy neki is van bnője, akit ráadásul én is ismerek. Az lehet h ő tőlem idősebb partnert szeretne, meg hát a jelenlegi lány is helyes, évek óta ismerik egymást stb.


Mindegyik esélytelennek látszik, merthogy foglalt pasikról van szó, de főleg a B nagyon nagyon tetszik külső és belső tulajdonságait tekintve is. Elég szerencsétlen vagyok, h mind2 foglalt. Ti mit tennétek? Gyakran látom őket, nem fogom elfelejteni egyiket sem! Mi a megoldás???

Légyszi értelmes válaszokat! (17/l)


2011. szept. 21. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hajts rá a C-re!
2011. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Alv!n ***** válasza:

Hagyd békén őket.

Te sem szeretnéd,ha ilyen szándékkal belerondítana a kapcsolatodba,akár "A"-val,akár "B"-vel vagy együtt.


Legjobb dolog a kivárás.Emellett,vagyunk jópár milliárdan a Földön.Megtalálod az igazit.Amúgy is,17 évesen,még rengeteg időd van:)



18F

2011. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem csak akkor kéne válaszolnod, ha értelmeset tudsz!
2011. szept. 21. 19:36
 4/9 A kérdező kommentje:
De hogy nézzek rá úgy mintha nem lenne semmi?
2011. szept. 21. 19:37
 5/9 anonim ***** válasza:
17 évesen keress valakit aki nincs kapcsolatban!! nem egy kiégett 50 éves vagy, miért akarsz egy kapcsolatot tönkretenni?????????????
2011. szept. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tönkretenni akarom, csak vmi megoldást h legalább kiszeressek belőlük vagy tudomisén!
2011. szept. 21. 19:39
 7/9 Alv!n ***** válasza:

Akkor ha kell ne nézz rá.


Tudom,hogy nem vagy ilyen,hülye p.csa,hogy rámászol,imponálsz egyiknek másiknak.


Nem szabad.Hallgass rám.Legjobb ha nem beszélsz vele egy darabig.

2011. szept. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megoldás: cirógasd magad alul és gondolj az egyikre :D
2011. szept. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nos, megpróbálhatok keveset beszélni velük, de olyan mintha nem nézhetnél mondjuk egy nyelvtanfolyamon nem nézhetnél az oktató szemébe. Nem ilyen kapcsolat van köztünk, csak egy pl.
2011. szept. 21. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!