Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mondja nekem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja nekem, hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párkapcsolatom már 3 hónapja kezdődött, de csak egy hónap után jöttem vele össze, mert jobban meg akartam ismerni, és ő nagyon akart engem. Most már eltelt két hónap, de még mindig nem mondta, hogy szeret. Engem ez nagyon zavar. Én lány vagyok, ő fiú. Mindketten nagy csalódáson vagyunk túl. Ennyire biztosra akar menni???
2011. márc. 11. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán még nem áll készen rá, hogy neked mondja ezt, mert még nem lábalt ki teljesen az előzőből. Próbálj türelmes lenni vele, de esetleg rá is kérdezhetnél finoman...
2011. márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Túl van rajta, nagyon is, több mint egy éve volt már az, azóta volt ideje rá, ha érted hogy értem ...

Egyszer mondta eddig, de csak mert ivot...

2011. márc. 11. 21:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben már inkább gyanúsnak tűnik. Talán nem gondolja ezt ennyire komolyan?
2011. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Fiatal még a kapcsolatotok, ráadásul a pasik alapból nehezebben mutatják, mondják ki az érzelmeiket, főleg egy nagyobb csalódás után. Viszont vannak jelek, pl az hogy iszonyat figyelmes és próbál mindig a kedvedben járni, ezt a pasik ált akkor teszik, ha éreznek valamit. Feszegetni nem szabad semmit, korán van még nektek :)
2011. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Persze, jelek vannak rá, de nem tudom, hogy mit az amit komolynak lehetne venni.

Néha lenézően beszél, mégha csak viccből is, mert állitja a nők igénylik, ha kicsit alázzák őket :) hát érdeked én NEM :)

2011. márc. 11. 21:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én biztos nem örülnék neki, ha alázna...az ilyeneket már alapból ki nem állhatom. Viszont ebben az esetben már értem miért nem mondja, mert nem az az érzelgős típus és nem sokat jelent neki egy "szeretlek".
2011. márc. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, viszont a közös barátoknak mindig rólam beszél, és ők látják, hogy odavan értem teljesen, de miért fél kimondani? én már nagyon várom pedig :))
2011. márc. 11. 21:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg a közös barátoknak elmondhatnád a dolgot és ők meg "megsúgnák" neki, hogy te mennyire vágysz már erre. :D
2011. márc. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!