Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtörtént eset! Megcsaltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörtént eset! Megcsaltam, de visszafogadott. Meséltek?

Figyelt kérdés

Olyan történeteket keresek, amik veletek estek meg, megcsaltátok a párotokat de visszafogadott...mi történt azután? meddig maradtatok együtt? hogy működött? meg tudott-e bocsájtani? milyen szintű volt a megcsalás és mennyi idő után? megbántátok-e a folytatást ill. a megcsalást? ki lépett a végén a tettek mezejére? miért csaltátok meg és hogyan? :) légyszives véleményeket ne, csak infokat, és csak biztos kézből


nemet,kort kérek! köszi


2011. márc. 10. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
szerintem rohadjon meg az összes megcsalós ratyi
2011. márc. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hányszor teszel még fel ugyanolyan kérdést? =/
2011. márc. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4.hónapunkat jártunk,mikor összejött egy csajjal.a 6.hónapunkban voltunk,mikor a lány szakított vele,mer megtudta,hoy vagyok én.a pasim kapásból összajött egy másik csajjal,akivel 2-3hétig jártak.közben megtudtam az előzőtől,hogy mi folyik a hátam mögött.kiborultam.aztán két,nem egymás utáni napon is megcsaltam a voltpasimmal a hűtlent(semmi kefetyelésről nem esett szó!).most végződött a 14.hónapunk,amivel véget ért a kapcsolatunk.de amióta megcsalt,már minden romokban hevert ezideáig.és ő tagadja(=azaz nem is bánta meg),hogy megcsalt volna,pedig bizonyíték is van rá.én elmondtam neki az egész történetet,és mivel én elég lelkis vagyok,ezért a legerkölcstelenebb tettemnek,és életem legnagyobb hibájának érzem.nagyon megbántam!
2011. márc. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon összetett dolog. Sokmindentől függ. A megcsalás okaitól, az adott helyzettől, le tudjuk e végleg zárni, mert a megbocsájtásnak csak úgy van értelme ha később egy kisebb veszekedésnél nem vágjuk egymáshoz. Elmesélném a történteket de nem itt, ahhoz e-mail cím kellene... 33/f
2011. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Második válaszoló: Nem tettem fel ugyanazt a kérdést kétszer! Olvasd el őket, és rájössz, a kettő egyáltalán nem ugyanaz...neked se lenne mindegy, hogy egy ilyen helyzetben pl. melyik oldalon állsz TE!


Köszönöm a válaszokat!


Utolsó, ide várom a válaszodat: idejohet@hotmail.hu , figyelj a vége nem .com, hanem .hu :)

2011. márc. 16. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!