Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire durva hogy úgy vallok szerelmet hogy talán fenyegetést is kilátásba helyezek?

Figyelt kérdés

Jó hát ezek erős szavak.Node arról lenne szó hogy régóta tetszik valaki és rövidesen oda szeretnék menni hozzá hogy elmondjam mennyire odavagyok érte meg rá gondolok...szóval hát csöpögős lenne a szöveg és komolyan is gondolom.

Node mégsem szeretném magamat sebezhetővé tenni és amnnyiben elutasít azt tudomásul veszem jobb híján de-hát úgyszólván túlontúl határozottan- felhívnám a figyelmét hogy akkor ez a pár perces történet maradjon titokban mert nem szeretnék mások előtt Mr. Kikosarazott lenni.Persze ha mégis megtenné akkor sem lenne valós retorzió csak azt szeretném hogy eszébe se jusson leégetni ezzel.


2011. márc. 10. 22:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Isten óvja tőled az illető lányt. Normális vagy??? Fenyegetést kilátásba helyezni??? És állítólag Te szereted őt. Mi lenne akkor, ha nem szeretnéd?


Megértem, hogy félsz a megszégyenüléstől, de azért szerintem előbb tanulj meg férfinak lenni egy nővel szemben, és inkább csak utána akarj a másik nemtől bármit is.


FÉRFI nőt nem fenyeget.

2011. márc. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

így leszel Mr. Kikosarazott, abban biztos lehetsz.


legyél vele nagyon kedves! különben biztos a kudarc, viszont ha kedves vagy akkor van esélyed.

2011. márc. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Egyébként pedig az agyad hol van? Szerinted kelleni fogsz valakinek, ha már a vele szembeni, legelső érdemi megnyilvánulásodban ott van a burkolt agresszió?


Én akkor is jó messzire kerülnélek egy ilyen vallomás után, ha különben szimpatikus voltál előtte.


Szóval ha azt akarod, hogy a lány tuti kikosarazzon és ráadásul féljen is tőled, akkor csak hajrá.

2011. márc. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

De hisz írom hogy nem lenne mögötte tartalom csakhogy ne tiporjon a földbe.


Volt egy barátom.Ő volt az osztályában az akibe mindegyik fiú beletörölte a lábát.Megalázták néha megverték csakúgy.Tetszett neki egy lány próbálkozott nem jött be.Következő nap hatalmas elánnal száltak rá már ennek apropóján is.Kvázi mint plusz adu amivel ki lehet csinálni.

Én nem akarok így járni.No nem kell attól tartanom hogy szemberöhögnek attól pláne nem hogy megvernek vagy ilyesmi de én olyan személyiség vagyok hogy az is sok lenne ha csak összesugnának vagy összekacsintanának valakik emiatt.

A lányoknak meg kell tanulniuk hogy ha nem is szándékosan okoznak galibát az is eléggé fájhat valakinek.

2011. márc. 10. 23:00
 5/14 A kérdező kommentje:
ez a "fenyegetés"inkább idézőjelbe tettem értelemszerűen csak NEM esetén jönne
2011. márc. 10. 23:02
 6/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de az érzelmi intelligenciád ott van a béka popója alatt.


"Mondom, hogy nem lenne mögötte tartalom." - És ezt az illető lány mégis honnan tudja? Belelát a fejedbe talán???

Nyilván nem ismer annyira, hogy a szavak mögé lásson.

Nekem annyi is elég lenne, hogy ezek után féljek tőled és kerüljelek, ha csak mondanád.

Tudod, bizonyos esetekben a szavaknak is nagy súlya van, függetlenül attól, hogy mi van mögöttük.


Megértem, hogy félsz, a fent leírt dolgok függvényében, és te olyan helyzetbe nem akarsz kerülni.


Na de ilyet se csinálj.


FÉRFI nővel szemben soha ne legyen agresszív, se tettleg, se verbálisan. De úgy érzem, ezen hiába vitázom veled, meggyőzni úgy sem foglak. Még jópár év fog neked kelleni ahhoz, hogy megindulj a Férfivá váláshoz vezető úton.

2011. márc. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Egyébként fenyegetés nélkül nem lehetne közölni, amit szeretnél? Ha a lány elutasít, egyszerűen mondd azt neki, szeretnéd megkérni arra, hogy ez a párbeszéd maradjon köztetek, mert nem szeretnéd, ha mások gúnyolnának vele.

Ennyi.


Ezt egy normális lány megérti ám, fenyegetés nélkül is.

2011. márc. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
tökmindegy, ha nem akar összejönni veled, azt vállalnod kell FÉRFIASAN, nem pedig bunkózni vele.
2011. márc. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

hát ha nem akar összejönni velem akkor onnantól édesmindegy hogy személy szerint mit gondol.azon hosszan lehetne vitatkozni melyik a rosszabb ha bunkónak néznek vagy ha vesztesnek

meg lehetne a titoktartásra szépen is kérni?sztem ti nem ismeritek a lányokat.Akkor nem úgy meséli el a sztorit hogy"Képzeld szerelmet vallott ám hiába" hanem úgy hogy"Képzeld szerelmet vallott ám hiába,amúgy ez titok"

Ezért jobb ha az ember olykor "meggyőzően" közli amit akar

2011. márc. 10. 23:18
 10/14 anonim ***** válasza:
Tedd meg,érezze a törődést.
2011. márc. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!