Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csábítsam vissza a srácot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam vissza a srácot?

Figyelt kérdés

Exemről van szó, rövid ideig voltunk együtt. Majd szakítottunk, bár szerettük még egymást. Ő nem bízott bennem. Ennek már jópár hónapja. Nemrég azt mondta, alakul a bizalom, talán még összejövünk, ha nyugodtabb lesz az élete. Illetve néha úgy érzi szeret, néha úgy, hogy nagyon nem. Mostanság újra sokat beszélünk, jól elvagyunk, nemsokára elvileg többet fogunk találkozni. Visszahúzódó srác, nekem is nehezen nyílt meg.

A szülinapi ajándéka kíséretében elmondtam neki, hogy még szeretem, ő azt, hogy nagyjából már túl van rajtam, lehet még összejövünk, nem tudja hogy alakul.


Mostanság csak mint barát dumálgatunk. Hogyan tudnám elérni, hogy újra belém szeressen, és összejöjjünk? Mert úgy érzem ez a kapcsolat kicsit sem fejeződött be a szakítással.


2011. márc. 9. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
De szerintem nagyon is. Ami nem megy kár erőltetni.
2011. márc. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Épp azért írtam, hogy pár hétig jártunk, és bár szerettük egymást, ő nem bízott bennem, inkább hagytuk. Szóval nem azért mentünk szét, mert nem ment, hanem mert túl messze vagyunk 1mástól.
2011. márc. 9. 18:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Talonban tart téged, ha nem jön más, jó leszel te is neki...
2011. márc. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kössz, hogy a kérdésre válaszoltok...
2011. márc. 11. 11:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Én értem mit írsz. Ha nekem egy lány ilyet mondott volna, akkor belepirultam volna fiú létemre 21 évesen, mert annyi vagyok. Szerintem írj neki egy szép, igényes, érzelmes, őszinte és jó hosszú üzenetet facebookra, mert így összeszedheted a gondolataidat, átfogalmazhatod a sorokat, és ha az exed is többször áttudja gondolni, ha előtte vannak az érzéseid. De még így is kitörölheti.
2011. márc. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

enis kb ilyen helyzetben vagyok azzal a kulonbseggel h mi 2evet jartunk , de korantsem mult el a szerelem a szakitasunk utan ami most 3honapja volt , egyikunk reszerol sem ...de bizalom nincs, pedig arra elpul minden.Probaltam smsben leirni, elmondani neki szemelyesen de meg mindig nem tud donteni...oszinten bevallja h szeret de megsem bizik bennem...bonyolultak ezek a pasik..

messze laktok egymastol?szerintem a legjobb szemelyesen beszelni vele...mert lathatja hogy oszinte vagy es tenyleg szereted:) L/18

2011. márc. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!