Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy CSÁBÍTSAM VISSZA? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy CSÁBÍTSAM VISSZA? (lent)

Figyelt kérdés

A barátommal jól megvoltunk aztán összevesztünk és azóta nem beszéltünk..

nem tudom hogy tetszek e még neki.

a suliban mindig egymást nézzük..

hogy csábítsam vissza?

tetszek még neki szerintetek?


2010. szept. 26. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért vesztetek össze?
2010. szept. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

háát..

úgy volt hogy talizunk.. nem jött.én meg felhívtam.és azt mondta nem engedik apjáék..aztán meg kiderült hogy hazudott..de aztán már sokan mondták hogy megbánta meg ő is mondta hogy próbáljuk meg újra..m1 az a lényeg hogy most mit csináljak???

2010. szept. 26. 13:48
 3/6 anonim ***** válasza:
ez nem tetszés kérdése tuti ha most tetszel neki akkor 20 év múlva is fogsz.... szimplán lehet, hogy megúnt téged
2010. szept. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
öö lehet de nem hiszem mert alig jártunk 2 hetet xD
2010. szept. 26. 13:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem tetszel neki. De a tetszés nem egyenlő érzelem. 13:40 voltam.
2010. szept. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:-/ :'(


még jöhetnek a válaszok legalább a véleményeteket tudom ha már esélyem nincs nála

de hogy próbáljam meg amúgy visszacsábítani???

2010. szept. 26. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!