Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Rajtakaptam a barátnőm

Figyelt kérdés

A helyzet a következő.

A barátnőmbe bele van zúgva egy srác. Viszont már barátok hosszú ideje, meg osztálytársak is. Egyik barátnője elárulta, hogy flörtölgetni is szoktak.


Múlt hét vasárnap épen a West-end-ben jártam, meg akartam nézni, milyen mozifilmek vannak, mert el akartam vinni a barátnőm nőnap alkalmából. Ekkor látom, hogy a sráccal kettesben bemennek a moziba. Ami azért is gáz, mert a nőm azt mondta, hogy egész nap a barátnőjével lesz, és moziba is vele megy.

Megvártam, mire kijönnek a moziból. Ekkor a barátnőm észrevett, de ahelyett, hogy odajött volna hozzám magyarázkodni, elindult a másik irányba a sráccal. Ekkor utánuk mentem, visszarántottam a csajt, és megmondtam neki a magamét. Ő meg csak annyit mondott, hogy " de hát ez nem randi volt". Szóval semmi értelmeset, aztán leléptem.


Egy nappal később rámírt egy másik barátnője, és mondta, hogy a barátnőm szeret, csak társaságra vágyott, de igazából nem akar a sráctól semmit, meg az különben is ronda, meg blabla.


Csak azt nem értem, hogy akkor miért így reagálta le az esetet. Nem az lenne a normális, hogy odajön hozzám magyarázkodni, h ne értsem félre?

Lehet, h tényleg nem akar semmit a sráctól, de akkor ilyenek után mit várjak tőle mégis?


Szerintetek?


2011. márc. 9. 16:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

ha társaságra vágyik akkor mért nem megy veled a moziba??


jó elhiszem h a barátja meg minden.. de amit írtál h amikor meglátott nem ment oda hanem inkább pont elment a másik irányba.. ez most mi??? ahelyett h odamegy megölel csókol és örül h összefutottatok..és hát igen mivel hgazudott neked magyarázkodhatott volna..legalábbis azt h mért nem mondta el őszintén h haverjával megy és mért hazudta a bnőset meg minden...

hát szerintem te találnál magadnak jobbat is...=/

2011. márc. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

én is voltam már úgy pasival lány létemre, h nem akartam tőle semmit, főleg h jóbarátom hosszú ideje, mint ahogy ők is barátok.

én sem mentem volna magyraázkodni, max köszönök, h szia szivem, csók és megyek tovább, itt mondjuk ez nem volt meg, beszélj a barátnőddel. és ne harmadkézből informálódj!

2011. márc. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
velem is volt már hasonló,és megcsalt...úgyhogy dobd ki,az ilyen nem barátnő!!
2011. márc. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is dobd ki a csajt..ezzel elvágta magát egy életre..és nem azon van a hangsúly, hogy miért nem ment oda hozzád magyarázkodni sem azon, hogy "flörtölgetett" a sráccal..hanem magán a tényen, hogy HAZUDOTT neked..szóval ezek után nem is értem miért nem hajítottad még ki.
2011. márc. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyértelmű,hogy megcsalt vagy megakart csalni vele!szakíts vele,hisz hazudott neked!
2011. márc. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!