Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Rajtakaptam a barátnőm

Figyelt kérdés

A helyzet a következő.

A barátnőmbe bele van zúgva egy srác. Viszont már barátok hosszú ideje, meg osztálytársak is. Egyik barátnője elárulta, hogy flörtölgetni is szoktak.


Múlt hét vasárnap épen a West-end-ben jártam, meg akartam nézni, milyen mozifilmek vannak, mert el akartam vinni a barátnőm nőnap alkalmából. Ekkor látom, hogy a sráccal kettesben bemennek a moziba. Ami azért is gáz, mert a nőm azt mondta, hogy egész nap a barátnőjével lesz, és moziba is vele megy.

Megvártam, mire kijönnek a moziból. Ekkor a barátnőm észrevett, de ahelyett, hogy odajött volna hozzám magyarázkodni, elindult a másik irányba a sráccal. Ekkor utánuk mentem, visszarántottam a csajt, és megmondtam neki a magamét. Ő meg csak annyit mondott, hogy " de hát ez nem randi volt". Szóval semmi értelmeset, aztán leléptem.


Egy nappal később rámírt egy másik barátnője, és mondta, hogy a barátnőm szeret, csak társaságra vágyott, de igazából nem akar a sráctól semmit, meg az különben is ronda, meg blabla.


Csak azt nem értem, hogy akkor miért így reagálta le az esetet. Nem az lenne a normális, hogy odajön hozzám magyarázkodni, h ne értsem félre?

Lehet, h tényleg nem akar semmit a sráctól, de akkor ilyenek után mit várjak tőle mégis?


Szerintetek?


2011. márc. 9. 16:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra vagy kíváncsi, hogy mit csináltam volna én, akk egy ilyen reakció után, főleg hogy nem ő személyesen mondja el egy napra rá, hanem a barátnője, dobnám a csajt.
2011. márc. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamu,ne hagyd h palira vegyenek a barátnőjével karöltve,ha annyira a társaságra vágyik,akkor veled próbál lenni,ha nem tudtuk találkozni akkor barátnők ennyi...nagy papucs vagy ha ezt bekajálod...átlátszó 1 sztori...:S felesleges időpazarlás volt a csaj:S....
2011. márc. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

Lehet hogy annyira ledöbbent, hogy nem is tudta átgondolni mit tesz. Lehet h nem akar a csávótól semmit. szerintem üljetek le és higgadtan beszéljétek meg.

Én nő létemre is voltam úgy fiúval együtt beszélgetni hogy nem akartunk egymástól semmit.

2011. márc. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de azért itt vannak gondok. Ha társaságra vágyott, miért nem a Te társaságodat keresi elsősorban? Persze a haverokra is kell időt szakítani, de akkor meg miért hazudik neked arról, hogy kivel és hová megy? A történet fényében pedig szinte biztosra lehet venni, hogy tényleg flörtölget a sráccal. Szóval kavar a csaj a hátad mögött 1000-el, és közben hazudik neked szemrebbenés nélkül. Hogy mit várj tőle a jövőben? Hmm ezt döntsd el te. De ha van egy csöpp eszed, akkor semmit....
2011. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
Nekem eleve az a gáz, ahogy írod, hogy a Lány egyik barátnője ezt mondta,a másik meg azt mondta! Szerintem ha inkább a barátnőddel beszélgetnél, akkor nem lenne ilyen gond! El is hiszem hogy társaságra vágyik egy ilyen pasi mellett! Amúgy meg nem visszarángatni kell a moziból, hanem már rég elvihetted volna! Ja és az egészben a legszebb az a hazugságod, hogy elmentél megnézni mi megy a moziban, de közben tudtad hogy a barátnőd odamegy! A neten is fent van a műsor! Véletlenül sem kémkedni mentél, mi? :DDD Meg is érdemelted amit láttál!! Pancser!
2011. márc. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Huhh....


Érdekes. Az orrod előtt MÁSIK SRÁCCAL jött össze, hacsak egy randi erejéig is, de vele volt! Vele! NEM veled!

Ennek oka van. Talán okot adtál rá. Felmerül a gyanú, hogy nem szerelmes beléd. A társaságra vágyós duma szerintem kamu volt, mert ennyi erővel akár smárolhattak is a film alatt. Szerintem meg smároltak.


Másrészt pedig a legnagyobb gerinctelenség úgy visszaválaszolni, hogy másra vágyott. Ez minimum hűtlenkedés, max. megcsalás. Nekem ezután a csaj akkor se kéne, ha rámmászna. Utálom az ilyen lányokat. Csak gondolj bele...játszadozz el az érzéssel, hogy mi van akkor, ha ők már jó ideje találkozgatnak. Ugyebár egy találkozásnak vannak okozata is...msnezgetés éjszakánként...lelkizés, csók, ölelés...ember nem megy csak úgy el valakivel, főleg nem egy lány. Szerintem vágd ki a francba.


21/F

2011. márc. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu duma. Ha társaságra vágyott akkor miért nem mondta meg az igazat?????? Meg flegmán válaszolt nem? Mintha le se szarna. Ha nem randi akkor mi? Osztálytalálkozó?
2011. márc. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én meg mint nő mondom, hogy ha tudom, hogy egy fiúnak tetszem, de nem akarok tőle semmit, nem megyek vele moziba, mert nem akarom áltatni semmivel. Ha van barátom, ha nincs.


A barátnőd elment randizni egy fiúval, akinek ő tetszik, és régóta hajt rá. Neked meg azt hazudta, hogy a barátnőjével lesz, tehát átvágott.


Szerinted?


Biztos csak azért találkozgatnak, mert a fiú szobrász, a csaj meg két hete modellt áll a hűség szobrához. :P

2011. márc. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem tudtam, hogy melyik moziba megy. Hiszen a városban szerintem elég sok mozi van.

Egyébként beteg voltam a héten, csütörtök este jöttem fel újra Pestre. Pénteken meg pont ezért nem találkoztunk, mert "a barátnőjével volt"

2011. márc. 9. 16:44
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
kukába vele...
2011. márc. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!