Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor ez elég nagy bunkóság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez elég nagy bunkóság?

Figyelt kérdés

2 hete vagyok együtt a barátnőmmel, még múlt héten amikor nálunk volt mondta, hogy majd kedden ráér és menjek el, de én akkor még nem tudtam, hogy ma nőnap lesz.


Az mutterja is otthon lesz szerintem, most mit csináljak?

Ha nem viszek semmit elég nagy gáz, vagy 2hét után még nem várják még el?

Most nem tudom, lehet inkább lemondom a mai találkát :(


2011. márc. 8. 12:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudtad, hogy nőnap lesz? Pedig minden évben ugyanekkor van.
2011. márc. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
jó nem volt eszembe, de a kérdésre válaszolj legyél oly szíves...
2011. márc. 8. 12:26
 3/18 anonim ***** válasza:
Ez nem valentin nap vagy születésnap. Illik adni egy-egy szál virágot és mondani, hogy boldogat. Ha lemondod a találkát akkor az nagy bunkóság. Nincs anyukád? Vagy őt sem szoktad ilyenkor felköszönteni, hogy nem tudod mikor van nőnap? 500 forint a két szál virág. Nem fogsz bele halni.
2011. márc. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

szoktam neki mondani, de neki se szoktam venni...

nem az árral van a baj, hanem az, hogy szinte nem is ismerem az anyát meg ilyesmi...

Nagy bunkóság most már lemondani tudom, de ha nem viszek semmit az még nagyobb nem?

2011. márc. 8. 12:29
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Vigyél a mutternak is és a csajnak is virágot, ha már meghívott magukhoz. Túl leszel rajta, aztán meg istenkirály leszel mindkettőnél. Legalább felkészülsz a húsvéti locsolkodásra :)
2011. márc. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Azért írtam, hogy egy szál virágot vegyél. Régen a férfiak mikor látogatóba mentek először a lány anyjáékhoz, mindig vittek virágot. Ismeretlenül is, ez nem indok.

Mindenképp rosszul jössz ki, ha lemondod vagy ha nem viszel semmit akkor is. Majd csak állsz ott és kellemetlenül mosolyogsz. Vigyél egy szálat, oldja a hangulatot és legalább meglepődnek, hogy tanultál illemet.

2011. márc. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
már voltam náluk és akkor se vittem semmit :(
2011. márc. 8. 12:35
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

Akkor mond le a randit. Anyukádék nagyot hibáztak mikor nem tanítottak illemet. Illik vinni valamit mikor bemutatkozol a családnak és anyukádnak is nőnapkor és anyák napján.

Úgy látom te már eldöntötted mit szeretnél csinálni. Akkor miért kérdezel? Igen ez nagy bunkóság lesz így is úgy is.

2011. márc. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Akkor épp itt az ideje, hogy vigyél valamit. Ha 2 hete vagy együtt a barátnőddel, és hosszú kapcsolatra számolsz, akkor a kezdet is legyen jó. Vigyél mindkettőnek virágot! Túl leszel rajta hamar, nem ciki, hidd el.
2011. márc. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
és mit mondjak az anyának amikor oda adom a virágot?
2011. márc. 8. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!