Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a szituról?

Figyelt kérdés

A barátom megjegyeztette a gépemen a jelszavát és én beleolvastam ( ő is folyton beleolvas az enyémbe)az övébe, majd amikor beszéltünk telefonon ő hazudott. A hazugság: -most értem haza nem volt időm elolvasni a leveledet- a levelem előtt olvasott el kettőt.

Bevalljam , hogy beleolvastam a levelébe? Előtte való nap volt egy kis vitánk , hogy én nem hagyok neki levegőt és mégis ő jár el bulizni nélkülem, én meg nem mehetek a barátnőimmel.


2011. márc. 7. 23:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen rugalmatlan akk 1) nem is szeret 2) neked sosem lesz jó vele => küldd el a p.csába
2011. márc. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen tök mind1, hogy ki kezdte? A lényeg, hogy jelen pillanatban egyikőtöknek sincs meg az egészséges méretű privát szférája. Egymásba másztatok és nem jó értelemben.


Turkál a leveleid közt? Változtasd meg a jelszavad, ne mentesd el az Ő gépén és otthon se legyél állandóan bejelentkezve.


Nem enged el bulizni? Sz@rd le. Nincs joga megszabni, hogy mit tehetsz és mit nem. 1-2 veszekedés után tudni fogja, hogy hol a határ.


Ezek azok, amiket van értelme meglépned. Annak viszont nincs értelme, hogy visszakémkedsz és turkálsz a levelei közt.

2011. márc. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Rájöttem , hogy nem mehet így. Elegem van hogy a barátnőimmel nem mehetek sehova(sőt jó lenne ha nem is találkoznék velük). Ha el is megyünk, elvan a haverjaival én meg csináljak ,amit akarok. Irtóra rosszul esik, hogy az ő haverja mindenek felet. Akkor telt be igazán a pohár, amikor már a közös sétáinkra is elhívta az egyiket, vagy hozzá vezetett az út .
2011. márc. 7. 23:45
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki azzal jön hogy "Ha ezt azt megteszed akkor mindennek vége" (leszámítva azt,ha az mondjuk a megcsalás) ha az valami hétköznapi dolog...Akkor tudod mit kell tenni?Ezt meg azt.Bizony,aztán mutassa meg milyen kemény és kidob-e.De az is szép ha elmész mulatni és te dobod ki,mondván hogy voltál mulatni és nem akarod hogy kellemetlen legyen neki,ezért kidobod.Aztán gondolkozhat hogy mit rontott el.Vissza is fogja magát pitizni de nyersz egy hatalmas meccset.
2011. márc. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem lehetne Őszintén leülni ,megbeszélni dolgokat?-Mi helye a taktikának manipulációnak egy kapcsolatban?
2011. márc. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
nem tudom igazán mit is tegyek. Szeretem őt, de az állandó féltékenykedése miatt,meg ellenőrzése miatt úgy érzem megfulladok. Mindent be kell jelentenem mit csinálok kivel, ,mikor hol vagyok. Egyszerűen néha már arra se vágyom hogy megcsókoljon vagy átöleljen.
2011. márc. 13. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!