Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoljak erröl a szituról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak erröl a szituról? Mire véljem?

Figyelt kérdés
Most volt egy abortuszom.Egyéb egészségi okok miatt,lelki és más tényezök végett nem tarthattam meg a babákat.Eddig megszakitással védekeztünk de mint ahogy a fentebbek is mutatják nem volt hatásos.Gyógyszert nem szedhetek ezért januárba felrakatom a spirált.Óvszerrel szeretnénk Én addig védekezni,de Párom ezt elutasitja.Erre Én úgy reagáltam hogy addig nem sexelünk.Erre Ö azt mondta jó.Nekem ez nagyon rosszul esik,mivel Én már most nagyon kivánnám,hiányzik az együttlét vele.Közben látom a viselkedésén hogy neki is hiányzik már de akkor se tágit.Pedig be is szereztem az óvszert,otthon van,bármikor szeretkezhetnénk de Ö avval nem akarja.Én nekem ez úgy jön le hogy annyira nem is kiván ha ennyit enm hajlandó értem,értünk megtenni.Nem erölteti a gumi nélküli sexet,azt megértette hogy nekem nagyon megviselt mint etstileg mint lelkileg az abortusz.Kedves aranyos,mint mindig,látom is rajta hogy kiván de akkor mire véljem ezt?Ennyire borzasztó a gumi?
2010. nov. 5. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok férfinak "gondot" okoz felhúzni óvszert, mert akkor nem érzi úgy a dolgokat és inkább sokan megszakításosan védekeznek, ami nagy felelőtlenség. A párod nemcsak felelőtlen, hanem önző is. Nem elég, hogy nem kis lelki gyötrődést okozhatott neked az abortusz, de még nem is szexel, mert ő nem csinálja gumival. felháborító, hogy mik vannak.
2010. nov. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Kérdezted tőle, hogy miért utasítja el ennyire? Elvégre nem ő ment keresztül az abortuszon, fogalma sincs, milyen érzés... Amúgy van más lehetőség is, hüvelykúpok meg ilyesmik, ezt nem akarod megfontolni? De a legfontosabb szerintem akkor is az lenne, hogy kérdezz rá, miért olyan rossz ez neki...
2010. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Végig olvasva a problémádat nekem az jött le hogy a párod nem annyira szeret téged mint ahogy azt kimutatja.

Nekem az is megfordulna a fejembe hogy van egy másik csaj akivel csinálja és azért nem akar veled lenni.

(de nem akarok bogarat ültetni a füledbe.)Amúgy m

2010. nov. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt mondja nem érzi úgy gumival.


Amúgy nem egy pár hónapos kapcsolatról van szó,több mint 10éve együtt vagyunk.Van már egy kislányunk meg egy kisfiúnk.

2010. nov. 5. 13:57
 5/5 A kérdező kommentje:
A csajos dolog kizárva,mivel csak dolgozni jár el itthonról.
2010. nov. 5. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!