Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a szituról?

Figyelt kérdés

A barátom megjegyeztette a gépemen a jelszavát és én beleolvastam ( ő is folyton beleolvas az enyémbe)az övébe, majd amikor beszéltünk telefonon ő hazudott. A hazugság: -most értem haza nem volt időm elolvasni a leveledet- a levelem előtt olvasott el kettőt.

Bevalljam , hogy beleolvastam a levelébe? Előtte való nap volt egy kis vitánk , hogy én nem hagyok neki levegőt és mégis ő jár el bulizni nélkülem, én meg nem mehetek a barátnőimmel.


2011. márc. 7. 23:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy beleolvastál a levelezésébe, tanúsítja, hogy nem hagysz neki teret. Az viszont, hogy Te nem mehetsz sehova, azt bizonyítja, hogy Ő sem hagy neked.


Próbáljatok kicsit relaxálni és kimászni a másik életéből. Egy kapcsolat nem arról szól, hogy tulajdonlom a másikat, hanem arról, hogy van egy papírra nem megfogalmazott szerződés köztünk, hogy kitartunk egymás mellett és minden kombinálás nélkül elhisszük, hogy a párunk nem szegi meg a szerződésben foglaltakat.

2011. márc. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kedves Mau ő olvasott bele a levelezéseimbe először
2011. márc. 7. 23:35
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Játszd meg a gyanútlant, és próbálj meg kideríteni valamit.
2011. márc. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
81%
Szerintem ereszd agyeplőt kicsit lazábbra, mert apalid fojtogatva érzni magát, ez nem jó. Ne légy féltékeny amíg tényleg nem találsz vmi olyan jelet, ami arra utal. Jah és nem tom, mi volt abban a levélben, de lehet h a barátodnak már tól sok vagy, őljétek le és beszéljétek, mert az lesz a vége h elhagy!!!
2011. márc. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azt csinálom már legalább egy hónapja
2011. márc. 7. 23:37
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Járj el te is a barátnőiddel.
2011. márc. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Próbálnék, de mindig azzal jön hogy nem vagyunk egyedülállók, párba kell járnunk bulizni
2011. márc. 7. 23:39
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Visszavághatsz, hogy ő is eljár nélküled.
2011. márc. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Háát igen visszavághatok, de megmondta akkor mindennek vége köztünk
2011. márc. 7. 23:41
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha már zsarol is, ideje elgondolkodni, megéri-e egyáltalán vele maradni.
2011. márc. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!