Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a szituról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a szituról?

Figyelt kérdés

Adott a volt barátnőm, akivel 2009ben fél évig jártunk, jól megvoltunk, de aztán szakítottunk, merthogy mindketten azt éreztük hogy "elfáradt" a kapcsolatunk. Azóta is tartjuk a kapcsolatot msnen, de élőben nem.

Nekem kb. 4-5 hónapja visszatérően az jár az eszemben, hogy szívesen újrakezdeném vele, azt érzem, hogy talán ő az igazi nekem. Próbálom helyrehozni a dolgokat, de neki 8 hónapja párkapcsolata van.

Amióta szakítottunk volt már több barátnőm is, de egyikkel se tudtam igazán boldog lenni hosszabb távon...

18/L, 22/F.


2011. jan. 25. 00:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Lépj tovább. Ő már megtette.
2011. jan. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

lehet túl hamar kezdted újra a csajozást.. és amiatt van ez..

a helyedben pihengetnék egy darabig csaj ügyileg, h lelkileg is lenyugodjak.. és semmi esetre se tedd tönkre a kapcsolatát!!

2011. jan. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
próbálok továbblépni, de jelenleg úgy érzem NEM megy. :S
2011. jan. 25. 00:31
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Fél év után elfáradt kapcsolat?! Ráadásul az érzés nem egy múló szeszély volt, hanem tényleges szakításhoz vezetett?!


Nem ő volt az igazi.

Szerintem a vágyaidat vetíted bele, mert azóta nem találtál jobbat.

2011. jan. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 cronoss válasza:
66%

pozitiv dolog ugyan ezz a szitu volt velem én mertem bevalani a dolgot,hogy nem birom elfelelyteni és 7éve együt vagyunk

ha nekem sikerült neked mért ne!!!!!!!!!!!!

2011. jan. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
lehet... :S
2011. jan. 25. 00:39
 7/14 A kérdező kommentje:

köszi cronoss a biztatást!


a kapcsolatát nem fogom széttúrni, ha a sors is úgy akarja, úgyis egy pár leszek én és Ő. ;)

2011. jan. 25. 00:40
 8/14 cronoss válasza:
78%
ha meg nem jönn ösze keres meg ismerek jo csajokat
2011. jan. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
ha már 8 hónapja van neki új, az elég komolyan hangzik...úgy tűnik, ő megtalálta a helyét egy új kapcsolatban... te is lépj tovább, keresgélj még, ne keserítsen el, hogy nem sikerült elsőre, másodjára...lehet, hogy majd 7.jére egy olyan lányra bukkansz, aki százszor jobb az exednél, és akivel nagyon boldog leszel....
2011. jan. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

tény h 8 hónapja van kapcsija, de nem látsz bele a fejébe, nem tudhatod mit érez. én is voltam 3 évig vkivel, és rájöttem nem is vagyok szerelmes, nyitott lettem volna másra ha jött volna közben.

annyit mindenképp megér, hogy elmondd neki az érzéseidet, sőt, ha visszautasít először, én akkor sem adnám fel rögtön.

2011. jan. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!