Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatok ilyen fiút? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok ilyen fiút? (lent)

Figyelt kérdés

Képes igazán szeretni,képes logikusan gondolkodni,szóval nem filszinesen,hanem a felszin alá látni( és nem bunkóskodni lehetetlen helyzetekben,meg stb.)tudjon romantikus és érzéki lenni,szeresse a jazzt vagy a blues zenét,a sütiket, meg a teát,a krimi sorozatokat,a filmeket,a könyveket,legyen hűséges

megértő,rendszerető(nem kell tisztaságmásniás legyen,csak gondos)emellett legyen gondoskodó,odaadó és türelmes hozzám,legyen öltözködési stilusa,legyen facér(szingli),kicsit alapos(már ahogy egy férfi szokott lenni),szeressen utazgatni

ne cigizzen,ne legyen alkoholista,ne legyen agressziv és pattanásos (verekedős)Vegyen komolyan,ne kezelljen úgy,mint egy játékot.Lehetőleg ne legyen partiember(szóval minden nap,ne járjon iszogatni,meg bulizgatni)legyenek céljai,tervei jó lenne ha ő is valamilyen művész lenne...legyen kifinomult egyedi és kicsit különc emberke a maga módján(persze ezen nem azt értem,hogy valamilyen fóbiája legyen meg hasonlók^^)legtöbbször értsen velem eggyet,tudjon igazán megnevettetni,órákon át tudjon a szemembe nézni,ölelgetni és fogni a kezem ha bánatos vagyok,és persze legyen képes halálosan szeretni és megtenni értem bármit(de én nem kérek semmi egyebet,csakhogy szeressen…ha ismertek ilyen férfit/fiút,vagy ti azt érzitek,hogy ti ilyenek lennétek és megtudnátok tenni ezt egy lánnyal.Akkor irjatok,feltétlenül.

Üdvözlettel:egy gondolkodó,őszinte,aranyos kis művészlélek.(ha többet szeretnél rólam tudni és ha felkelltettem érdeklődésedet irj privit)


2011. márc. 7. 21:05
1 2 3 4 5
 41/48 anonim válasza:

Nos

Képes vagyok igazán szeretni

Van egy fajta Logikus gondolkodásom

Még csak bunkó sem szoktam lenni, soha

Ha akarok, lehetek Romantikus és érzéki is lenni

Nem szeretem a jazzt se a bluest

Sütikkel nem vagyok teljesen jóban, de elvagyok vele, tea saját ízlésnek megfelelően imádom

Krimi sorozatokat szeretem, a film, ha nem akció meg nézem a Könyv ha érdekes szívesen elolvasom.

Hűséges tudok én lenni, ha kell

Megértő vagyok, de ilyenkor szótlan vagyok

Rendszerető vagyok, ha kell egész nap azzal foglalkozok, hogy minden a megfelelő helyen, sorrendben legyen. Viszont a takarítással nem így vagyok.

Gondoskodó vagyok ha kell, és odaadó, türelmem a végtelenségig is elér, de azért van végső határ.

Öltözködési stílusom szerintem van, sokak szerint nincs, de nemsokára készülök az új öltözködésre.

Nincs senkim, úgyhogy nyugodtan, tudok élni.

Alapos vagyok az egyszer biztos.

Utazás az életem, Tömegközlekedési barát vagyok

A cigi meg én két különböző dolog

Húzódzkodok az alkoholtól, úgyhogy nem kell félni.

Nem vagyok agresszív, de ha úgy van feltudnak dühíteni, mostanában már nyugodtan viselem az ilyen dolgokat

és nem vagyok pattanásos (verekedős)

Nálam minden ember, élőlény komoly, senkit nem használnék játékszernek.

Őszintén, nem is szoktam bulizni járni, de ha hívnak szívesen megyek

Vannak terveim, de még nehéz számomra meg találni a megfelelőt.

Művésznek nem nevezném magam, szoktam rajzolgatni, de azok inkább másoló rajzok, és nem saját (eddigi legjobb rajz Budapest-Nyugati pályaudvar)

Különc vagyok a javából, ha fáradt vagyok, legtöbbször, hülye leszek, és imádottan tudok egyéb dolgokról beszélni, főleg a tömegközlekedésről.

Egyet értek veled, ha egyet tudok érteni, de ha tudom, hogy nekem van igazam, akkor nem.

Meg nevettetni csak akkor tudlak ha olyan a humor érzéked, nem mindegy kinek milyen, és kinek hogy esnek le az egyéb történeteim.

Képes vagyok a továbbiakra is

2011. márc. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 22:15-ös vagyok :)

Hogyan írjunk Neked privát üzenetet ha sehol nem található meg az elérhetőséged?

2011. márc. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
én már irtam neked^^
2011. márc. 9. 14:33
 44/48 A kérdező kommentje:
és most figyeljetek:most megtaláltam:)
2011. márc. 9. 18:13
 45/48 anonim ***** válasza:
Minden stimmel azok közül amiket leírtál?
2011. márc. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:
bizony:)
2011. márc. 9. 19:55
 47/48 anonim ***** válasza:
gratulálok, sok sikert
2011. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Szabad tudni, melyikünkben találtad meg?:)

Írd ide a hozzászólását beidézve vagy a hózzászólásának időpontját

2011. márc. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!