Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatok ilyen fiút? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok ilyen fiút? (lent)

Figyelt kérdés

Képes igazán szeretni,képes logikusan gondolkodni,szóval nem filszinesen,hanem a felszin alá látni( és nem bunkóskodni lehetetlen helyzetekben,meg stb.)tudjon romantikus és érzéki lenni,szeresse a jazzt vagy a blues zenét,a sütiket, meg a teát,a krimi sorozatokat,a filmeket,a könyveket,legyen hűséges

megértő,rendszerető(nem kell tisztaságmásniás legyen,csak gondos)emellett legyen gondoskodó,odaadó és türelmes hozzám,legyen öltözködési stilusa,legyen facér(szingli),kicsit alapos(már ahogy egy férfi szokott lenni),szeressen utazgatni

ne cigizzen,ne legyen alkoholista,ne legyen agressziv és pattanásos (verekedős)Vegyen komolyan,ne kezelljen úgy,mint egy játékot.Lehetőleg ne legyen partiember(szóval minden nap,ne járjon iszogatni,meg bulizgatni)legyenek céljai,tervei jó lenne ha ő is valamilyen művész lenne...legyen kifinomult egyedi és kicsit különc emberke a maga módján(persze ezen nem azt értem,hogy valamilyen fóbiája legyen meg hasonlók^^)legtöbbször értsen velem eggyet,tudjon igazán megnevettetni,órákon át tudjon a szemembe nézni,ölelgetni és fogni a kezem ha bánatos vagyok,és persze legyen képes halálosan szeretni és megtenni értem bármit(de én nem kérek semmi egyebet,csakhogy szeressen…ha ismertek ilyen férfit/fiút,vagy ti azt érzitek,hogy ti ilyenek lennétek és megtudnátok tenni ezt egy lánnyal.Akkor irjatok,feltétlenül.

Üdvözlettel:egy gondolkodó,őszinte,aranyos kis művészlélek.(ha többet szeretnél rólam tudni és ha felkelltettem érdeklődésedet irj privit)


2011. márc. 7. 21:05
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
szólj ha találtál egy ilyen embert!!
2011. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:

Na szép.

Ha a másiktól elvárod, hogy képes legyen logikusan gondolkodni, akkor gondolkodj te is úgy: a gyakorikerdesek.hu-ra túlnyomórészt röhögni járnak az emberek, nem társat keresni, főleg nem a "művészlélekek".


Az elvárásaid valami elképesztő módon nagyok. Ilyet, amilyet leírtál, a büdös életben nem fogsz találni. Ne magadat keresd a másikban, és ne akarj ugyanolyat, mint amilyen te vagy, mert az a kapcsolat már a kezdete előtt zátonyra futott.


Remélem, találsz valakit, aki kielégíti az igényeidet, bár az a nagy helyzet, hogy erre elég halvány az esély. De próbálkozni sosem árt. :)

2011. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
amúgy ritka bunkók vagytok, de komolyan... végre van itt egy csaj aki nem 12 évesen akarja megdugatni magát, elég értelmesnek is tűnik és akkor itt fikázzátok... szánalmas, komolyan... Azért mert egy nagy nullák vagytok mindannyian és nem tudtok megfelelni ezeknek az elvárásoknak, attól még lehet, hogy valaki meg tud és értékesebb, mint ti. Nem gondoljátok?
2011. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:

én nem gondolom

nem elég csak szeretni a hosszú együttlét titka az a sok ellentét amelyeken át kell vergődnötök közösen

2011. márc. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:

oké..oké..oké..nem szeretem a jazzt se a bluest, krimi sorozatokért se vagyok oda, és a könyvekért se túlzottan...oké..oké..oké..különc?ez se stimmel, legtöbbször értsen velem egyet? saját vélemény meg kuka?nana...és éppenséggel művészlélek se vagyok


nem gondolod h egy kicsit túl sokat akarsz? bár azért nagy respect h nem egy tinipiccha vagy aki dugatni akarja magát

19/F

2011. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak hibái, de ha szeretjük akkor elfogadjuk. Azért nem azt mondom, hogy jó lesz neked az első szembejövő pasi, de azért ekkora elvárásaid ne legyenek már. Nameg azis igaz amit előttem már leírtak, hogy aki ugyanolyan mint te, azzal nem feltétlen passzolnátok.
2011. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:36


Szebben én sem írhattam volna. :D (Y)

2011. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:
fő a próbálkozás,úgysem adom fel.Nem érem be egy jöttmentel.
2011. márc. 7. 21:41
 19/48 A kérdező kommentje:
Lehet hogyha rosszul fogalmaztam.Ezek az elvárásaim,de nem kell feltétlenül mindennek megfelelnie.Csak egy pár dolog legalább eggyezen.
2011. márc. 7. 21:42
 20/48 anonim ***** válasza:

Azt, hogy egy jött-menttel nem éred be, szerintem mindenki leszűrte... :DD

Hát hajrá :D

2011. márc. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!