Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatok ilyen fiút? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok ilyen fiút? (lent)

Figyelt kérdés

Képes igazán szeretni,képes logikusan gondolkodni,szóval nem filszinesen,hanem a felszin alá látni( és nem bunkóskodni lehetetlen helyzetekben,meg stb.)tudjon romantikus és érzéki lenni,szeresse a jazzt vagy a blues zenét,a sütiket, meg a teát,a krimi sorozatokat,a filmeket,a könyveket,legyen hűséges

megértő,rendszerető(nem kell tisztaságmásniás legyen,csak gondos)emellett legyen gondoskodó,odaadó és türelmes hozzám,legyen öltözködési stilusa,legyen facér(szingli),kicsit alapos(már ahogy egy férfi szokott lenni),szeressen utazgatni

ne cigizzen,ne legyen alkoholista,ne legyen agressziv és pattanásos (verekedős)Vegyen komolyan,ne kezelljen úgy,mint egy játékot.Lehetőleg ne legyen partiember(szóval minden nap,ne járjon iszogatni,meg bulizgatni)legyenek céljai,tervei jó lenne ha ő is valamilyen művész lenne...legyen kifinomult egyedi és kicsit különc emberke a maga módján(persze ezen nem azt értem,hogy valamilyen fóbiája legyen meg hasonlók^^)legtöbbször értsen velem eggyet,tudjon igazán megnevettetni,órákon át tudjon a szemembe nézni,ölelgetni és fogni a kezem ha bánatos vagyok,és persze legyen képes halálosan szeretni és megtenni értem bármit(de én nem kérek semmi egyebet,csakhogy szeressen…ha ismertek ilyen férfit/fiút,vagy ti azt érzitek,hogy ti ilyenek lennétek és megtudnátok tenni ezt egy lánnyal.Akkor irjatok,feltétlenül.

Üdvözlettel:egy gondolkodó,őszinte,aranyos kis művészlélek.(ha többet szeretnél rólam tudni és ha felkelltettem érdeklődésedet irj privit)


2011. márc. 7. 21:05
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
40%
OK, itt vagyok. És te mit adsz cserébe???
2011. márc. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:

hali,


én nem vagyok művészlélek sajnos, de akkor is kíváncsi lennének a többi jelentkezőid, hogy egyáltalán merre laksz.:D


illetve privit max te tudsz írni másnak, ők neked Nem.:)

2011. márc. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:

nemszeretem se a jazzt se a bluest:/

Azért kcsit nagyok az igényeid nem gondolod?

Persze sokan fogják mondani, hogy létezik ilyen, vagy h ők ilyenek, de igazából ennyire tartalmas leírásnak megfelelni elég nehéz. Biztos van ilyen csak tuti h nagyonkevés.

2011. márc. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
vmi művészeti suliba keress...
2011. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim válasza:
nem szeretnék nagyképű lenni, de én magamra ismertem, viszont a művészi hajlamom az hiányzik... :D
2011. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
bocsi,hogy regényt irtam,számotokra,de aki szeret olvasni,az elolvassa.Mellesleg nem szeretek röviden özzefoglalni semmit,inkább irói hajlammal rendelkezem.Szeretek hosszan és titokzatosan fogalmazni,nem pedig buta liba stilusban(hello:puszcsi nektek ti cukimukik és most jöttem haza a Balcsiról,tutkó volt,úgy feszitettek a bárpultnál a pasik,mind a kiskakasok...s a seggük,mint az almáé,beleharaptam volna,jajj de most látom,hogy a hajamba ragadt rágó,megyek körömlakkozni,pápá kicsi szivem,csajszikáim)-ilyet is tudok,bocsi csak rám jött az 5 perc.Szóval azt prábáltam elmagyarázni,hogy nem szeretem a plázacicás fogalmazást...
2011. márc. 7. 21:12
 7/48 anonim ***** válasza:
42%

Ebben a mai világban a nőknek nehéz megfelelni, a fix... :DD


Hát... Ennyi kívánságot még látni sem láttam, nemhogy tapasztaltam... :D

Hát figyelj, én kívánom, hogy megtaláld, akit keresel, de arra számítanod kell, hogy kapsz majd sok-sok üzenetet. :) A "gyik" nem az a tipikus ismerkedős-társkeresős hely... :D Szóval annak a sok üzenetnek a tartalmát nem mindig kell komolyan venned. :D


Egyébként szerintem kicsit adj lejjebb az elvárásokból... (magánvélemény -> jót akarok :D)

2011. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 Beautiful Monster válasza:
58%
Én úgy gondolom, ha már ennyi feltételed van... kétlem, hogy valaha is megtalálod a neked valót. Legyenek elvárások, nem arról van szó. De ne egy általad elképzeld ugyanolyan embert keresel... sajnos reménytelen lesz....
2011. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
lehet ha túl sok elvárásom van,de ez van.
2011. márc. 7. 21:14
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

"én nem kérek semmi egyebet,csakhogy szeressen"

jah, akkor jó, mi a számod kislányom?



hoppá, volt ott több is??!!


nagyon unalmas csaj lehetsz, b@zmeg, mindig veled értsen veled, nagyon kapcsolat ember vagy..


keljél fel az álomvilágból, ember!!

2011. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!