Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor alárendeljük magunkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor alárendeljük magunkat a férfinak, önbizalom nulla, az miért jön ösztönösen?

Figyelt kérdés

pedig tudatosan szakítanék

nagyon sokat szenvedek a párom miatt, főleg féltékenység - amire megvan az okom, meg sorolhatnám, mennyi kérdésemre írták itt, hogy hagyjam el, és mégsem megy!!!

automatikusan próbálok megfelelni, próbálom elsimítani a szakítóokokat, saját magam elnyomom, inkább szomorúan, szenvedve vagyok, minthogy egyedül legyek.


hallottam olyat, hogy mindig akkor szakít valaki, amikor a szakítás fájdalma kisebb fájdalommal jár, mint maga a kapcsolat.


nálam ez miért nem lendül már át? lassan kikészülök, de vele vagyok!!!


Miért van ez?

és miért nem segítenek a tanácsok? ésszel felfogom őket, de NEM BÍROM MEGLÉPNI.


és ha meg is van az ok. hogyan győzzem le?

Help


2011. márc. 7. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Félsz... erre csak egy jó megoldás van, ha tapsolva-ugrálva végig mész a határ úti aluljáróban és közben az ének az esőben-t énekled!
2011. márc. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgyanez vagyok. Én se szakítok. Inkább vele maradok, könyörgök, hogy találkozzon velem. Addig nem tudok továbblépni amig csak egy kicsi esélyt is lássak arra, hogy fogok még vele találkozni. Olyanba is belemegyek, hogy havonta egy tali. Idáig két fiú volt akivel ezt csináltam. A második fiúval még most is megy ez. Őket igazán szeretem, de akkor se ez lenne normális. Szóval nem tudom, hogy kéne ezt legyőzni.
2011. márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

egyszer megtettem

szakítottam.

OLTÁRI BÜSZKE VOLTAM MAGAMRA KÉT NAPIG

aztán visszacsináltam az egészet foggal-körömmel :(

2011. márc. 7. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!