Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet-e újra szerelem köztünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e újra szerelem köztünk?

Figyelt kérdés

Kb 1,5 éve megismertem egy lányt, akit nagyon szerettem és együtt jártunk 3 hónapig. Szakított, ami nagyon fájt nekem, ennek ellenére barátok maradtunk, mert élveztük egymás társaságát. Mindenesetre egy párkapcsolatra nem érezte készen magát.


Közben beszéltük, hogy esetleg újra megpróbálhatjuk, de ne rögtön, hanem előbb valaki mással mindketten. Ez még nem történt meg idáig.


Mindenesetre továbbra is találkozgatunk, beszélgetünk, mint barátok. Az elején fájt a dolog, aztán kiszerettem belőle. Most már külsőre sem találom annyira vonzónak, inkább más lányok után érdeklődöm.


A kérdésem, hogy visszafordítható-e még a folyamat? Lehet-e, hogy valamikor szerelmesek leszünk?


2011. márc. 7. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem mondhatom meg neked a jövőt, de bármi lehetséges...

Viszont ne eröltesd magad bele, abba, amit nem akarsz.

2011. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha a csaj dobott téged, ne erőltesd, mert nem sok értelme van (tapasztalatból mondom), esetleg ha ő akar valamit majd úgy is megtudod
2011. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!