Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiú tud egyáltalán úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú tud egyáltalán úgy szeretni egy lányt, mint fordítva?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 16:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Az én párom nagyon szeret, és kimutatja szavakban is, tettekben is, de már ha csak a szemébe nézek látom, csupán abból, ahogy rámnéz

Én kicsit rosszul is érzem magam, amiért gátlásaim vannak, és nem tudom így kimutatni az érzéseimet, de próbálom amennyire tudom, csak annyira hozzászoktam, hogy mindig egyoldalúan szerettem csak valakit, és el kellett titkolnom, hogy szeretem

most meg hogy végre valaki viszontszeret, alig tudom rendesen kimutatni mit érzek, de azért próbálok én is kedveskedni neki szavakkal is, tettekkel is, csak tudatosan emlékeztetnem kell magam, mert annyira megérdemli! úgy imád! de én is őt!

amúgy én vagyok a lány, és nem fordítva XD

2011. márc. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Persze hogy tudnak. Saját bőrömön tapasztalom. Ne tudom megmondani ki szereti a másikat jobban, de nem is lenne értelme. Mindent képesek vagyunk egymásért megtenni. 18/L
2011. márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Ez NEM nemhez kötődik. Nem minden esetben szeretnek nagyon a lányok sem.

Saját tapasztalatból mondom, hogy a párom is nagyon tud szeretni, valamikor már elsem tudom képzelni, hogyan tud ennyire szeretni egy férfi, ahogyan Ő. De ez forditott esetben is így van!


21/L

2011. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Megcáfolom, hogy a férfiaknak csak a sör és a szex kell. Attól, hogy valakinek voltak rossz tapasztalatai nemkellene minősiteni a többi férfit.


21/L

2011. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Kedves "ma 19:38"!


Örülök, hogy így vélekedsz, és bánom, hogy a szarkazmus nem csengett ki eléggé soraimból. :)


24f ("tegnapelőtt 16:18")

2011. márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
nem tudnak szeretni max par honapig..
2014. dec. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!