Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiú tud egyáltalán úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú tud egyáltalán úgy szeretni egy lányt, mint fordítva?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 16:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
50%
24 f voltam amúgy
2011. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudnak. Nagyon is tudnak szeretni a férfiak is, legalábbis a többség. Viszont van egy dolog, amit mindig is jobban fognak szeretni bárkinél, ez pedig a büszkeségük. Nem akarok általánosítani, vannak kivételek.
2011. márc. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok esetben, ha a fiú érzelmeskedik, mert szereti a lányt, jól leszivja, mert akkor már nem olyan érdekes,persz vannak szerencsés esetek is...minket fiúkat arra nevelnek, hogy ne mutassuk ki az érzelmeket,mert nem férfias...
2011. márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
71%
egy fiú sokkal jobban tud szeretni mint egy lány ..
2011. márc. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

érdekes volt ezeket elolvasni. nem úgy van,h a lány egy életen át a szerelmet keresi, a fiú meg a szexet?


hahahaaa:DDDDDez marhaság, a volt barátom a tenyerén hordott és IMÁDOTT,szóval sztem tud, de nem vagyok fiú.

2011. márc. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
100%

Én nagyon tudok szeretni, csak néha (az utóbbi fél évben sajnos igen gyakran) felszínre törnek az elfojtott dolgok, önértékelési problémák... És igen, a büszkeségem is nagyon-nagyon fontos.

20/F

2011. márc. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
emberfüggő mint oly sok minden más. általában a nők főznek otthon, mégis szinte az összes mesterszakács férfi. már miért ne tudnának a férfiak szeretni? azért mert te nem találkoztál még olyannal? persze azon férfiak akik nagyon tudnak szeretni -jobban mint a nők- ők kevésbé "izgalmasak" így ritkán jössz össze ilyennel, mert észre sem veszed őket.
2011. márc. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Aki normális azt nem az izgalmak meg a kalandok érdeklik, sőt nekem a kiélés sem azt jelentette, hogy mindenkivel összefekszem, meg agyon bulizom magam

rocker cuccokat sem azért szeretem meg a szegecses karpántot, mert nem nőttem ki belőle, hanem mert tetszik és kész, kortól függetlenül, ilyen a lelkivilágom, de persze ettől még nem hordok olyat, pedig szívesen megtenném. A pasi is ember, neki is van lelke, ő is tud szerelmes lenni, ez nem nemtől függ, hanem embertől, egyéntől. Ez olyan mintha azt mondanánk, hogy spenót rossz kaja, és a gomba finomabb, ez relatív, ízlés dolga, meg attól is függ, hogy van elkészítve, és hogy friss e, vagy meleg. A burgonya is finom, de nem mindegy hogy majonézzel eszem e vagy kechuppal, mert nem egyformán passzolnak hozzá, és lehet szeretem, de pl az epém nem bírja, vagy rosszul esik mert tocsog az olajban. Csak példa volt.

Hiába szép valaki, ha előnytelenül öltözködik, ha a rossz dolgait pakolja és hangsúlyozza ki, a jókat meg eltakarja.

ami ritkább, vagy feltűnőbb az sem feltétlenül jobb, vagy szebb, vagy értékesebb.

Csalódás után haragosan is másképp érez és gondolkodik egy ember. Nő vagyok, nekem is fontos a szex, sőt nimfó vagyok, és nem minden tökéletes egy kapcsolatban, a pasim nem is volt az esetem, nincs is esetem, néha veszekszünk, jobb volna több pénz, de ettől még szerelmes vagyok belé, és nem fogom megcsalni, és nem cserélném le soha senki másra.

2011. márc. 8. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Ixdecske ***** válasza:
Mindenki tud ugyanúgy szeretni a fiúk lehet nem mindíg mutatják ki de ők is tudnak úgy szeretni mint a lányok csak mi nyíltak vagyunk őkk meg néha nem
2011. márc. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Itt sokan írták azt, hogy ők SOKKAL jobban szeretik a párjukat, mint a párjuk őket.

Tőlük had kérdezzem már meg.. Ti hogy tudtok még így is együtt maradni vele?

Véleményem szerint alapfeltétele egy harmonikus kapcsolatnak, és annak, hogy igazán tudd szeretni a társadat, hogy te is érezhesd a másik irányából a szerelmet.

2011. márc. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!