Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szakitsunk?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 3 éve vagyunk együtt,de sajnos nekem már 1-1.5 éve nincs munkám,közben volt,de az olyan is volt!Vagy csődbe ment a cég,vagy nem fízettek ki rendessen,tehát mindig bele fogtam a legjobb helyekben.Ezzel nem is lenne baj,csak eléggé rányomta a kapcsolatunkra a bélyeget!

De viszont a fő probléma az hogy lett volna lehetőségünk külföldre menni dolgozni nagyon jó fízetésért,mind a ketten a szakmánkban tudtunk volna elhelyezkedni,szállásunkat,kajánkat fízették volna!Az összes pénzt amit kerestünk volna,félre tudtuk volna tenni!Akár mikor vissza mehettünk volna,ha megvannak velünk elégedve és megalapozhattuk volna a jövőnket!3 ilyen lehetőség is lett volna,de ő nem akart jönni,bár egyedül is mehettem volna,de egyedül nem akartam mert 1000 km-re van az otthonunktól és csak 2 havonta tudott volna kijönni.Nagyon szenvedek így és akkor is szenvedtem volna ha kimegyek,mert a szívem azt mondja maradjak az eszem pedig azt hogy menjek,mert ilyen lehetőség nem mindenkinek adatik meg,én már nem tudom mit csináljak,mert itthon kilátástalan a helyzetünk és én nem tudom hogy ő hogy képzeli el itt a jövőjét,de nekem itt nem jó és nagyon őrlődöm és nem tudom mi legyen,mert nagyon szeretem,de ő viszont úgy veszem észre hogy nem hajlandó tenni a jobb jövőnket illetően.Nagyon szenvedek ez miatt,mert szeretem,de legszívesebben mennék,de úgy tünik hogy nem nagyon akar jönni.Egyszerüen úgy érzem szétszakadok és ő látja hogy szenvedek,de nem hajlandó lépni,pedig neki sincs itt olyan huuu de frankó munkája!

Ja amúgy 26/F vagyok!A válaszokat előre is köszi!Kort és nemet is írjatok légyszi


2011. márc. 7. 10:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja annyi hogy ő 2 nyelven beszél és elég jól!Én is beszélem a nyelvet!
2011. márc. 7. 10:22
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt neki is így elmondtad?

Ha igen és úgy sem érdekelni,akkor csak te dönthetsz hogy itt maradsz a szerelmeddel kevésbé jó anyagi körülmények között,vagy ki mész külföldre és jó anyagi körülményekkel magányosan szenvedsz!

2011. márc. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze hogy elmondtam!Elég sokszor beszéltünk erről már.De az a lényeg hogy neki sem jó itt,mert ő sem érzi itt annyira jól magát,csak valamiért nem meri beválalni,de nem tudom miért,vagy már egyszerüen nem szeret!
2011. márc. 7. 10:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kimennék,ha szeret,menne veled. Nem értem miért nem akar menni..pedig jónak hangzik. Szerintem mondd meg neki hogy te kimész,és kap ennyi és ennyi nap gondolkozási időt,addig döntse el,de sztem ne halaszd ezt el.
2011. márc. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem értem miért nem akar menni..pedig jónak hangzik.



Hát ezt nem tudom én sem.Nem tudom mitől fél vagy tart.Jól beszéli a nyelvet,jó természete van.Én nem tudom,lehet már nem szeret.Vagy csak egyszerüen ő megelégszik ezzel ami itt van!

2011. márc. 7. 10:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: De arra nem gondol hogy ott jól keresnétek,a nyelvismerettel sincs gond,de nem tudom..Beszélni kéne vele,de én ezt nem szalasztanám el,ki tudja mikor lesz megint ilyen lehetőség,lehet hogy soha.
2011. márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ki tudja mikor lesz megint ilyen lehetőség,lehet hogy soha.



Hát sajnos már elvan happolva a lehetőség,mert oda már nem mehetünk idén legalábbis,maximum egy másik helyre ha egyeétalán összejönne!?Ezt is nagyon nehezzen tudtam elintézni,úgy hogy nem tudom lesz e még ilyen lehetőség valaha,talán soha,persze ne úgy legyen!Nem tudom miért csinálja ezt vagy mitől tart hiszen nagyon sok fiatal dolgozik így kinnt.A szülei is mindenki támogatná benne és már ők is mondták neki nagyon sokszor,de nem lehet rá hatni,csak ezzeal az a baj hogy az én életemet töri kerékben.Sok mindent feladtam ő miatta eddig is,de ő ezt nem látja be.Vagy már nem szeret én nem tudom.Amúgy köszönöm a válaszod jól esik,ha van még valami tipped hogy hogyan hathatnék rá akkor örömmel fogadnám!:)

2011. márc. 7. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!