Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 25 év korkülömbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 25 év korkülömbség sok vagy nem annyira? A nő 50 éves. Sok vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 00:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én is ilyeneket mondtam addig mig nem estem ebbe bele!Igen én 50 vagyok ő 26.És nem akarok tőle semmit végül is de szeretem és ez ellen megteszek mindent,hogy elmuljon.De ahogy látom szivesen itélkeztek,amig hasonlóba benem estek.!
2011. márc. 7. 06:55
 12/18 anonim ***** válasza:
így más ha ön az 50 éves, aztakutyafáját nemsemmi
2011. márc. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha egy huszonéves fiatal férfi vagy srác rajong az érett, de szép nőkért az még oké, bár párkapcsolati szintre én semmiképp sem hoznám a dolgot. Fordítva nem tudom, hogy mi foghat meg egy érett, anya, (sőt már nagymama korú is lehet) nőt egy fiatal fickóban, de hát ilyen is van. Kapcsolat szinten nem menne, nem is éri meg próbálkozni...
2011. márc. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
megse próbálnám,csak kérdésként tettem fel.Volt e már valaki ilyen módon szerelmes?Kérdezni csak lehet?
2011. márc. 7. 10:41
 15/18 anonim ***** válasza:
A kérdésedet olvasva arra a kérdésre vártál választ, hogy sok-e szerintünk. Szerintem minden kérdésben ott van, ha nem is nyíltan, burkoltan, hogy: SOK!
2011. márc. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Én 50 éves vagyok és 30 éves a pasim.5 éve vagyunk együtt

4 éve egy háztartásban.Remélem hasznos lesz számodra a válaszom.Ne foglalkozz senki véleményével,az a fontos ,hogy te és a pasid jól meglegyetek mert az élet rövid!!!!

2011. márc. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

06:55


Na igen, az hogy az idősebb rámozdul egy fiatalabba, már kevésbé meglepő :)


Ámde egy ekkora korkülönbség elég sok gyakorlati problémát vet fel - már ha a felek komoly kapcsolatban gondolkodnak.

2011. márc. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Pfujj .. a CSOFFADT pun...a buksz?? Pfujj.. annyi fiatal, helyes korodbeli nő van inkább velük kellene próbálkoznod..
2012. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!