Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom csak hétköznap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom csak hétköznap találkozik velem. Miért?

Figyelt kérdés

Elég friss még a kapcsolatunk,mégiscsak hétköznap suli után vagyunk hetente 1x,max 2x együtt. Ez miért lehet?

Mindketten 19 évesek vagyunk.

A válaszokat köszönöm előre is!


2011. márc. 6. 16:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Lehet h csak kihasznál és csak szexre kellesz neki. Nekem a legelső pasim ilyen volt. Szakítottunk és megismerkedtem egy rendes pasival, aki mindig alig várja már h talizzunk. Még jobban mint én.Sztem nem érdemes egy ilyen pasira fecsérelni az idődet. Szakíts vele, aztán majd elgondolkodhat rajta, h hülye volt.
2011. márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mert hétvégén máson fekvőtámaszozik.
2011. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de egyértelmű a helyzet. Én évek óta együtt vagyok a Párommal, de minden egyes szabad percünket együtt töltjük, még másokkal sem találkozunk, kizárólag együtt. Ez a szerelem.

Ez a fiú nincs tisztában az igényeiddel, elvárásaiddal. Ez pedig egy kapcsolatban alapvető dolog lenne.

Vagy; Neki teljesen másik az elgondolásai egy kapcsolatról, ami szintén csak problémát szül.

3 hete vagytok együtt... Túl fogod élni a szakítást. Őt meg egyáltalán nem fogja megviselni, szerintem. Max az fogja idegesíteni, hogy Te dobtad.

De ne hagyd, hogy így viselkedjen Veled egy olyan ember, aki nem érdemel meg!

Nem szabad eldobnod Magadtól annak a lehetőségét, hogy Rád talál az igaz szerelem, és az a személy, aki mellett nem kell ilyen kérdéseket feltenned. :)

2011. máj. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!