Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom csak hétköznap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom csak hétköznap találkozik velem. Miért?

Figyelt kérdés

Elég friss még a kapcsolatunk,mégiscsak hétköznap suli után vagyunk hetente 1x,max 2x együtt. Ez miért lehet?

Mindketten 19 évesek vagyunk.

A válaszokat köszönöm előre is!


2011. márc. 6. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
lese szar én is fiú vagyok keress mást
2011. márc. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

19 évesen érettségi előtt álltok? mert, ha igen, akkor talán ez az oka. készül az érettségire.

de megsúgom, ha TE nem tudod, akkor MI honnan tudnánk?

2011. márc. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ha ilyen közel lakna a barátnőm és akár érettségiznék is, akkor is akarnék vele találkozni, amilyen sűrűn csak ráérek, akár 10 percre is.

Kérdezd tőle, nagykorúak vagytok, meg tudjátok beszélni!

2011. márc. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

19 éves vagy és minket kérdezgetsz? Nem lenne egyszerűbb a barátodat kérdezni? Mert ötleteim vannak, de nem hiszem, hogy ez az ok. Pl

1.Hétvégén vidéken van a nagymamájánál

2.angliában an apjánál

3. dolgozik egy discoban

4.átváltozik vérfarkassá.....

2011. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Főiskolások vagyunk már.

Nincs nagymamánál,otthon van, apuhoz én szoktam hazamenni Angliába, nem ő, és hiába kérdeztem,nem válaszolt,vagy azért mert nem kell annyit együtt lenni volt a válasz...

2011. márc. 6. 17:09
 6/13 anonim válasza:
100%
ez a "nem kell annyit együtt lenni" szöveg, ez egy tipikus példa arra, hogy a srác nem szeret, csak veled van, hogy legyen valakije! Dobd, és gyorsan nézz másik srác után.;) 17L
2011. márc. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"nem kell annyit együtt lenni"

Ezzel elárult mindent.

Egy szerelmes ember nem mond ilyet (szerintem).

Főleg, hogy még friss a kapcsolatotok, ilyenkor a párok a lehető legtöbb időt együtt akarják tölteni.

Én lassan 2 éve vagyok együtt a barátommal, de így is heti 3-4 napot együtt töltünk.

Szerintem gondold át, hogy akarsz e olyasvalakivel együtt lenni, aki nem szerelmes beléd.

L/24

2011. márc. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
dobd a p.icsába.nem szeret.am mióta vagytok együtt?
2011. márc. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
3 hete vagyunk együtt.
2011. márc. 6. 19:31
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem nagyon érdekled ezek szerint:/

Lehet valaki mást kéne keresned!!

2011. márc. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!