Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak mit gondolh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak mit gondolhat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy csaj akit 2 éve ismerek kb.Mondhatom a legjobb csaj "barátom" mindent meglehet vele osztani meg minden.Régebben akart velem járni de én mondtam hogy nem mert még nemis nagyon találkoztunk meg minden de most odajár suliba ahova én csak a mellette lévőbe.Most bevallotta h szerelmes belém még mindig én mondtam neki hogy nemtudok erre mit mondani.Szeretnék vele együtt lenni de nemakarom az egész időmet ráfordítani. Most mitévő legyek?
2011. márc. 5. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
'nemakarom az egész időmet ráfordítani'- most ha érzel valamit iránta csak akkor gyere össze vele. Ha szereted úgyis vele akarsz majd lenni. Vagy beszéljétek meg, hoyg te is szeretnéd ezt a kapcsolatot, csak tisztázzátok előre, hogy viszont te elég elfoglalt ember vagy, még elég sok dolgot kell csinálnod, ezért lehet hogy kevesebbet fogtok találkozni. Ha megérti akkor összejöttök, ha nem akkor nicns értelme
2011. márc. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljátok meg a párkapcsolatot, mindenképp megéri, mert nem elvesztegetett idő.
2011. márc. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem mondom azt hogy szerelmes vagyok belé de érzek iránta valamit.Amúgy ez lenne tényleg az első KOMOLYABB kapcsolatom.
2011. márc. 5. 11:45
 4/9 anonim válasza:
hány éves vagy?
2011. márc. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
16 múltam de amúgy nem vagyok gyerekes meg ilyenek komolyan tudok hozzáállni a dolgokhoz.
2011. márc. 5. 11:55
 6/9 anonim válasza:

Azt hittem ismerlek, de mégsem :)

Próbáld meg vele, és magyarázd el neki, hogy kevés időd van. Szerintem megérti. Ha meg nem felejtsd el.

Én is ismerek egy ideje egy srácot, és tudom, hogy kevés ideje van mert sportol. Én ezt 100%-ig megértem. Én is sportoltam(sportolok), tudom milyen az. Nem szoktam soha azzal nyaggatni, hogy találkozzunk. Egy suliba járunk és minden nap látom. Most lesz 16, de ő még elég gyerekes. De én nagyon szeretem.

15/L

2011. márc. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogy te mekkora egy mázlista vagy. Más örülne egy ilyennek, te meg nem tudod?

Nehogy már ne próbáld meg, mit veszíthetsz? nem kell ettől a barátságnak tönkremenni.

2011. márc. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
pedig most már nem beszélünk 1 hete kb.. nemtudom mitcsináljak :/
2011. márc. 5. 12:14
 9/9 anonim ***** válasza:

ha szerelmes beléd vagy te belé akkor a barátságnak vége, ha nem viszonzod AKKOR IS valszeg ha nem beszéltetek 1 hete, én is így voltam egy lány oszt társammal de én azért nem viszonoztam mert hülye, meg éretlen voltam, és most már nem vagyunk barátok se :( pedig milyen jó volt 9. 10.be az élet vele, de most 11. ratyi, magányos vagyok mint a fene,

SZTEM LÉPJ, nem ba-zd el mint én...

2011. márc. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!