Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az, hogy van olyan amikor úgy érzem szerelmes vagyok és olyan is amikor a párom minden porcikája idegesít?

Figyelt kérdés
De akkor aztán alig tudom elviselni magam körül és még arra is haragszok aki megemlíti.
2011. márc. 4. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:

mert nincsenek közös programjaitok,és unod őt, falramászol tőle.. fdigyeld meg,h csak annyi, h elmentek a boltba, és vásároltak ezt-azt, csevegtek akár az árakról v bármiről,máris másképp nézel rá... sztem..

ha pedig van elég közös programotok, akkor meg vele van a baj, mert biztos tök makacs ember, meg idegesítő..mondd el neki a problémádat,és oldjátok meg.. ha pedig nem változtat, lapátra vele... azért az idegeidet ne tegye tönkre.

lány vagy vagy fiú?

2011. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.Nagyon eltaláltad a makacsságot.A közös programmal is vannak bajok akkor esetleg lenne ha én hívnám el mindenhová.De abban sem egyezünk.
2011. márc. 4. 22:12
 3/6 anonim ***** válasza:
én pl. nem birom a haverjait, és neki az a közös program:S
2011. márc. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még ha legalább az lenne.Neki semmi nincs se velem se mással.Csak az internetes játéka.
2011. márc. 4. 22:32
 5/6 anonim válasza:
Egyszerű! Nem illetek össze!Megszokásból csak nem érdemes csinálni.
2011. márc. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Zavar téged, hogy nem elég talpraesett. ...és teljesen más szögből látjátok a világot. Én az ex-pasimmal vagyok így. Annyira másképpen látja a dolgokat pedig általában nincsen igaza. Szerettem volna barátnak maradni neki de irritál a jelenléte. ://
2011. márc. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!