Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Már kezdek belehül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Már kezdek belehülyülni.

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Elkezdtük a 9.-et, új osztály, új emberekkel. Elég jó közösségünk van, így nem volt nehéz barátokat szereznem. Hamarosan az egyik sráccal barátkoztam össze. Nagyon jól kijöttünk, mindenben megegyezik az ízlésünk, hogy az Ő szavával éljek "lelki társak vagyunk". Eddig szép és jó volt, több hónapig nagyon jól megvoltunk, de jött a gondolat "ha már ilyen jó viszonyunk van, miért is ne lehetnénk együtt, hisz ígyis úgy viselkedünk". Na, több se kellett, menten belezúgtam. Az az egy szerencsém, hogy jól elrejtem az érzéseim, így nem vette észre. Szerintem fogalma sincs róla. Neki én vagyok a legjobb barátja. Elég közvetlenek vagyunk egymással, és ennek örülök is, de ennek ellenére kezdek megbolondulni ettől a helyzettől. Nem hiszem, hogy jó ötlet lenne megmondanom Neki, a jelküldözgetésből meg nem ért. Mit tegyek szerintetek?
2011. márc. 3. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne bolondulj meg, ha nem mond el neki, mit érzel!
2011. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy veszem ki, hogy most jártok. Ha tényleg ez a helyzet, akkor nyugodtan mondd el neki, elvégre ezért vagy vele(?). Ha nem, akkor meg azért mondd el neki, hogy felfogja, és vele lehess:)
2011. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hű. Hát, azt hiszem ha akarna tőled "úgy" valamit, akkor vette volna a jeleket. Mondanám, hogy mondd el neki lesz, ami lesz alapon, de szerintem azzal egy életre tönkretehetnéd a barátságotokat. Próbáld meg magadban helyretenni a dolgokat és kezeld úgy, mintha mondjuk a tesód lenne. 15 évesen valljuk be, még úgysem ő lenne életed párja, de életre szóló barátság még lehet belőle. És hidd el, ritka az olyan, akire valóban azt mondhatod, hogy lelki társ.
2011. márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem nem vagyunk együtt...bár úgy viselkedünk, csak nincs se csók se nagy szerelmi vallomás. Attól félek, hogy eltávolodna tőlem, ha elmondanám.
2011. márc. 3. 20:56
 5/10 anonim ***** válasza:
meddig akarod ezt húzni?! :D tessék megmondani neki,mi van! nem félni kell,őszintének lenni! hajrá! :D
2011. márc. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd el bátran! Az összes pénzem rátenném, hogy ő is ugyanígy érez :D

Hidd el, mi fiúk nem barátkozunk akármilyen lányokkal...


16/f

2011. márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na látjátok, most is mást-mást mondtok. Megmondjam vagy ne?
2011. márc. 3. 22:32
 8/10 anonim ***** válasza:

ezt nehogymár mi döntsük el... mérlegelj. meddig húznád még? felesleges titkolózni előtte,ez neki se esne jól.

mond el neki. hallgass a szívedre.

és ne felejtsd el ideírni a végeredményt! :D meg a végkifejletet,hogy mit reagált! :D

2011. márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
oké, akkor valahogy megmondom neki...és majd leírom mi volt.
2011. márc. 3. 23:05
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne mondj meg neki semmit!

Smárold le egy óvatlan pillanatban!

Sok sikert!

Tuti menni fog a dolog!

2011. márc. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!