Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontosnak tartanátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontosnak tartanátok, hogy a párotok elmondja / bevallja?

Figyelt kérdés

A párommal 7 hónapja vagyunk együtt, és fél éve lakunk együtt. Szeretjük egymást és sokat köszönhetünk egymásnak.


A kapcsolatunk elején, az első aktusnál nem szedtem teljesen a fog.gátlót. És mikor lefeküdtünk egymással, csak 4 szemet szedtem be az aktus előtt. Így joggal aggódtam mivel meggondolatlan húzás volt. Utólag könnyű okosnak lenni, szóval azonnal mentem is a nődokihoz, biztos ami biztos, felírattam 72 órás tablettát, mert a fog gátló csak a teljes levél beszedése után nyújt teljes védelmet ( de minimum 2 hét után).


Mint utólag kiderült jól tettem, hogy 72 órásat vettem be, mivel elhajtott valamit a tabletta. Tehát terhes lettem volna ha nem megyek dokihoz.


A páromnak nem mondtam el ezt az esetet. Ő abban az esetben van hogy teljesen biztonságban szeretkeztünk akkor (mindketten akartuk, és nem volt nálunk óvszer. Én pedig akkor még nem voltam tisztában azzal hogy 4 tabletta nem nyújt rendesen védelmet).


Tehát nem tudja hogy terhes lettem pár napra, hogy a tablettát ez miatta kellett bevennem. Azt hazudtam neki hogy másik fog. gátlót megyek váltani a dokihoz ezért várni kell amíg beveszem a teljes levelet.


Ha a párotok 7 hónap együttlét után bevallaná ezt a kezdeti hazugságot, ti mit reagálnátok?

Bevallani nem mertem neki akkor mert féltem hogy ez miatt szétmennénk. A férfiak hajlamosak megfutamodni ha felelősséget éreznek (tisztelet a kivételnek).


22 éves nő vagyok, a párom 20.


2011. márc. 3. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

"Mint utólag kiderült jól tettem, hogy 72 órásat vettem be, mivel elhajtott valamit a tabletta. Tehát terhes lettem volna ha nem megyek dokihoz. "


És ez mégis hogy derült ki?

A 72 órás tabi nem szakítja meg a terhességet.

2011. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez miért lenne akkora probléma? Miért hiszed, hogy ez akkora hazugság? Azt hittem, megcsaltad, vagy ilyesmi, de hogy csak tablettát vettél be, az nem lehet gond. Én emiatt 100% hogy nem hagynálak el. És egy normális férfi sem fog emiatt elhagyni.

Mondd el neki nyugodtan, semmi bajotok nem lesz, bár tartogathatod tovább is ezt a titkodat, ha tudod hordozni mindenféle nehézség nélkül.

Amúgy a 72 órás tabletta valóban nem hajtja el a magzatot, egyáltalán nem biztos, hogy terhes voltál. Csak lehet, hogy megjött idő előtt, ami a tabletta hatása lehet az iszonyat nagy hormontartalom miatt.

2011. márc. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én már eleve akkor elmondtam volna neki. valahogy én nagyon őszinte vagyok hozzá és lelkiismeret furdalásom van ha nem mondok el neki valamit, és ő ezt érzi is hiába viselkedek szerintem úgy ahogy szoktam, ő látja h valami nem stimmel. de szerintem az én barátom nem szidna le, azt mondaná hogy legközelebb mondjam el hogyha baj van.


L*-*

2011. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért kéne bevallani neki? Nem mindegy most már?
2011. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Azért gondolom hogy nagy probléma mert a párom nagyon érdekes felfogású.


Mondok egy esetet, és talán abból lejön milyen is.

Egy városban lakunk, egymástól kb 10 percre (gyalog). Elment dolgozni az édesapjával reggel 9kor és mondta hogy délben végez. Én meg mondtam hogy oké addig megvárom.


De ő nem indult el 9kor hanem fél 10kor még az öccsével volt lent az udvarban. Én összeszedelőzködtem és úgy gondoltam hazaugrok lejelentkezek a szüleimnél, beköszönök vasárnap és visszaérek délre mikor ő végez. Ráadásul az anyukája ajánlotta fel hogy hazadob kocsival, ne sétáljak.


Mondtam neki hogy hazaugrok kicsit de mire végerz itt leszek. Erre kiakadt hogy én mennyire megbízhatatlan vagyok.


1 órára mentem volna haza amíg ő dolgozik... Szóval ilyen.

2011. márc. 6. 11:31
 6/6 A kérdező kommentje:
Szóval ezért aggódok hogy mit szólna ha ezt bevallanám neki ennyi idő után. De jobb a békesség, megfogadom az uccsó kommentelő tanácsát inkább :S
2011. márc. 6. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!