Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha a párotok azt mondaná, hogy ő az eljegyzést nem tartja fontosnak?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt.Én szeretném már az eljegyzést,de a párom azon a véleményen van,hogy az csak egy gyűrű,ő nem tartja fontosnak.

Én nem azt mondom,hogy csapjunk egy nagy eljegyzést,nekem az is megfelelne,ha csak ketten vagyunk jelen a gyűrű felhúzásánál.

De ő azt mondja,nem tartja fontosnak.Elkeserít!A körülöttem levők,barátnőim,ismerősök,még ennyi ideje sincseken együtt,és mégis megvolt már az eljegyzés,vagy esküvő.

Úgy érzem nem velem akarja leélni az életét,azért ilyen.

22/N a PÁROM 25 ÉVES/F.


2011. aug. 24. 09:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Beszélj vele...ha nincs eljegyzés nincs esküvő...
2011. aug. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
azért nem tartja fontosnak, mert te csak azért akarod, hogy ne maradj le a barátnőidtől
2011. aug. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak várni akar még vele...nagyon fiatalok vagytok, gondolom ez az első komoly kapcsolatotok. Szerintem semmiképp se erőltesd. Meg az sem mind1, hogy milyen a "helyzetetek": Együtt éltek? Mindeketten dolgoztok? stb.
2011. aug. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen,együtt élünk.Az ő szüleinél.Én itt dolgozom az önkormányzatnál,ő a családi mezőgazdaságban.

Nem azért mondom,mert nem akarok lemaradni a barátnőimtől,csak azért kicsit irigy vagyok.

2011. aug. 24. 09:40
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom azt mondta, hogy akkor akar majd házasságot, ha lesz egy kis saját lakása, kocsija...tehát amikor meg tud állni a saját lábán, fel tud mutatni valamit úgymond. A férfinak nagyon fontos szerintem, hogy pénzügyileg is a nő támasza tudjon lenni...benne van a vérükben a családfenntartás... Szerintem várjatok még, amíg biztos lábakon nem álltok. Irigy meg ne legyél :) inkább örülj a barátaid boldogságának, azért nem kell erőltetni, mert mások már mind házasok...
2011. aug. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Kurokami ***** válasza:

24éves férfi vagyok.

igen, egy férfinak nagyon is fontos az anyagi függetlenség, hogy legyen saját lakása/albérlete, stabil állása meg ha úgy van vagy autója, vagy motorja.

Volt barátnőm is ezért hagyott el, mert még tanulok így nem sok mindent tudok felmutatni, ő meg 1,5 év után esküvőt akart(22/l)... ja megjegyzem most ment hozzá egy 31 éves pasihoz... :S

Szal azt mondom neked ha szereted várd meg míg megteremti a saját anyagi biztonságát, mert ha megvolt az esküvő akkor már jöhet a baba is, ami elég sok kiadással van és nem akarja más nyakába zúdítani, de ha emiatt elhagyod akkor biztos hogy örökre sebet ejtesz az önbecsülésében...

2011. aug. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én sem akarok házassságot nő létemre. aztán majd megcsal a férjem(ugye a férjek 99,99999% félre lép..ha nem több) aztán meg szenvedjek a válással. na ne :D
2011. aug. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Kurokami ***** válasza:

10:45

a megcsaláshoz is 3 ember kell, mert ugye amit otthon nem kapok meg azt megveszem a boltban...

2011. aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10:45 Hát ha így állsz hozzá, hogy úgyis megcsal, akkor neked nem csak házasságod nem lesz, de normális párkapcsolatod se...ennyi erővel minek jössz össze valakivel, hisz úgyis megcsal.
2011. aug. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5 év után már régen stabilnak kéne lennie, hogy ki mit vár a jövőtől. Ez nem egy pár hónapos kis valami, hogy azt lehessen mondani, még majd úgyis meglátjuk. Ha egy pasi ilyeneket mond hosszabb idő után, hogy nem tartja fontosnak, majd majd rá érünk arra még, akkor nem veled tervezi a jövőt. Az a szar az ilyen kapcsolatokban, hogyha együtt is maradtok, semerre nem fog fejlődni az egész, te rosszul fogod magad érezni, mert nem kaptad meg amire vágytál, a pasi meg amiatt lesz rosszul, mert mások az elvárásaitok. Én is voltam ilyen kapcsolatban, bár a párom hitegetett, hogy majd "egyszer" elvesz, éreztem, hogy nem haladunk semerre. Ha neked az esküvő, család a vágyad, ennél a kapcsolatnál mindenképp jobbat érdemelsz. Ha pedig úgy érzed, hogy nem veled akarja leélni az életét, akkor az sajnos úgy is van. Ezek az érzések nem csalnak. Engedd el őt, aztán fogalmazd meg magadnak az igényeidet és idővel keress egy ilyen férfit.
2011. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!